Як прибрати накип в пральній машині.

Через погану якість водопровідної води, в якій міститься велика кількість солей металів і вапно, нагрівальний елемент і барабан пральної машини покриваються шаром накипу. Це призводить до збільшеного споживання електроенергії, зниження якості віджимання і може вивести прилад із ладу. Щоб цього уникнути, слід систематично очищати пральну машину від накипу і використовувати засоби, що запобігають її повторне появу.
Вам знадобиться
  • - «Антинакипин»;
  • - лимонна кислота;
  • - магнітний пом'якшувач;
  • - порошок для пом'якшення води та запобігання накипу.
Інструкція
1
Щоб захистити пральну машину від поломок, використовуйте засіб, що містить кислоту під торговою назвою «Антинакипин». Воно продається у вигляді розчину в пляшках і порошку в пакетиках. Для використання ознайомтеся з інструкцією від виробника, залийте або засипте засіб у барабан пральної машини, включіть програму без білизни з температурним режимом 60-90 градусів. Не перевищуйте зазначену на упаковці дозування, так як це може призвести до псування ущільнюючих прокладок і вам доведеться їх замінити, а коштує це не дуже дешево.
2
Крім спеціального засобу ви можете використовувати лимонну кислоту в пакетиках. Лимонна кислота прекрасно справляється з утворилася накипом , безпечна у використанні, доступна за ціною. Насипте в барабан пральної машини 150-200 г лимонки, включіть програму без білизни з температурним режимом 60-90 градусів.
3
Будь-яке з зазначених коштів використовуйте щомісяця. Це дозволить запобігти утворенню товстого шару накипу і захистить машинку від поломок і дорогого ремонту. Якщо у вашому регіоні дуже погана вода з великим вмістом вапна або заліза, то очищайте машинку від накипу кожні 2-3 тижні.
4
Щоб запобігти появі накипу, встановіть магнітний пом'якшувач води. Термін його служби складає від 1 року до 3 років, залежно від якості води. Він запобігає появі накипу без використання додаткових засобів. Купити магнітний пом'якшувач можна в будь-якому магазині побутової техніки або в супермаркеті господарських товарів, його вартість становить від 600 рублів до декількох тисяч, залежно від країни виробника.
5
Також ви можете використовувати порошкові пом'якшувачі води, додаючи їх при кожному пранні. Але їх використання не гарантує на 100%, що накип не з'явиться, просто очищати машинку можна буде набагато рідше, наприклад кожні 1,5-2 місяці.