Як намалювати обличчя людини. Як намалювати красиво обличчя і волосся людини.

Щоб намалювати обличчя людини, вам знадобиться вугілля, так як це дуже пластичний матеріал, лист ватману, мольберт і, бажано, натурниця.
Інструкція
1
Спочатку правильно посадіть модель. Особа повинна бути трохи повернене в протилежну сторону від джерела світла.
2
Намітьте загальні риси композиції. Намалюйте овал, намітьте шию, подивіться, як голова вставляється в шию, плечовий пояс, щоб працювала вся площину аркуша. Нанесіть основні осі - ви повинні знати, де будуть очі, ніс, губи. Щоб один око не був вище іншого, щоб дотримувалася симетрія.
3
Навіщо намічати плечовий пояс? Адже голова не в безповітряному просторі. Відразу прокладете світло і тінь, щоб надати обличчю обсяг. Чи не боїтеся вугіллям злегка заштрихувати область тіні. Тоном виліплюються форму обличчя. Виділіть носогубні складки, всі особливості особи людини, надайте йому свій характер.
4
Стояти треба на великій відстані від моделі. Адже якщо будете стояти близько, то будете бачити окремі риси обличчя, а не всю композицію в цілому. Стоячи далеко, ви можете на витягнутій руці проміряти, наприклад, ніс. Як він співвідноситься з іншими рисами обличчя. Відміряєте його довжину від основи до кінчика і дивіться, скільки разів він укладається в інших рисах обличчя. По вертикалі від підборіддя до носа і від основи носа до лінії волосся. Також виміряйте ширину особи, чи правильно ви намалювали ліву і праву половину. Для цього виміряйте на витягнутій руці відстань від вуха до вилиці і відміряйте цю ж відстань від підборіддя. Запам'ятайте, де воно закінчується. Тепер виконайте те ж саме на малюнку і скоректуйте ширину особи при необхідності.
5
Промальовування волосся. Подивіться, наскільки волосся темніше шкіри, кольору очей. Обов'язково є загальний відблиск на голові. Позначте, як падає світло. Не бійтеся узагальнювати. Ластиком ви можете скорегувати, як падає світло - по носі, по вилиці, по лобі і по волоссю. Не забудьте і відтінити найтемніші місця на волоссі, на бровах, на віях. Тоді голова стає більш живою. Можна додати трохи недбалості, щоб надати жвавості зачісці і зверну в цілому. Шию і плечі серйозно опрацьовувати не потрібно, щоб вони не змагались із особою. Ваш портрет готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HhzFkYchvlc
Зверніть увагу
Як намалювати обличчя людини. Малювання обличчя людини поетапно, по всім художнім правилам. Інструкція. Ніс. Довжина носа зазвичай дорівнює відстані від ока до ока, а висота 1/4 голови. Форма носа у кожної людини своя. 5 крок. Губи. Максимальна довга губ у однієї людини (мається на увазі при посмішці) дорівнює відстані від 1-го очі до іншого. висота невелика максимум 2 см.
Корисна порада
Як намалювати обличчя людини олівцем. Один з найскладніших видів мистецтва це зображення людини. Статура потрібно детально вивчати по частинах. Як намалювати обличчя людини поетапно: Крок перший. Особа цієї дівчини овальної форми. Сначало зробимо овал і поділяємо його лініями. Вертикальна лінія рівно посередині перетинає його, а горизонтальні лінії розташовані таким чином.