Як влаштувати вечірку в день народження.

Відсвяткувати день народження хочеться по-особливому, але чим ближче свято, тим сильніше хвилювання, і менше часу залишається на те, щоб придумати, як відзначити подію в цей раз. Не варто хвилюватися - влаштуйте вечірку
Інструкція
1
Для початку визначтеся з кількістю гостей на святковій вечірці. Велике число запрошених здатне забезпечити більш бурхливе і веселе проведення часу, проте часто таїть у собі і більші витрати. Порахуйте, чи вистачить у вас коштів на таке свято. Крім того, кількість гостей вплине і на вибір тематики вечірки.
2
Визначтеся з темою майбутнього свята. Якщо ви збираєтеся запросити велику кількість друзів, то в літній час можете відправитися на природу. Як правило, на такому відпочинку кожен зможе знайти собі заняття до вподоби, внаслідок чого гарні враження залишаться у всіх. Візьміть з собою гітару або магнітофон, на місці влаштуйте пікнік з шашликами, конкурсами, розіграшами і купанням у річці.
3
У зимовий період галасливі вечірки краще влаштовувати в приміщенні. Якщо у вас немає можливості зазначити день народження у власному будинку, орендуйте на добу квартиру або заміський котедж. Заздалегідь подбайте про частування і напоях. Також придумайте тематику заходу, попросіть гостей прийти у відповідних костюмах. Це зробить вечірку більш атмосферної і цікавою. Прикладами тим можуть служити: дев'ятнадцяте століття, епоха хіпі, пивний вечір, футуризм, комуністичне майбутнє і т.п. Чим цікавіше тема, тим яскравіше враження.
4
Якщо гостей буде не дуже багато, то свято можна організувати і у власній квартирі. Заздалегідь прикрасьте її, дуже добре при цьому використовувати різні освітлювальні прилади.
5
Щоб вечірка не перетворилася на звичайні нудні посиденьки, продумайте приблизний план заходу, приготуйте конкурси та інші розваги. Ретельно підберіть музику вечора, так як вона задає настрій всього заходу.
6
Врахуйте гастрономічні смаки гостей - може бути, хтось не вживає алкоголь, а хтось вегетаріанець.
7
День народження завжди можна відзначити в кафе, боулінгу або клубі. У такому випадку все, що від вас вимагається, - це зібрати друзів в одному місці. Мабуть, це один з найпростіших варіантів, так як вам не потрібно замислюватися ні про тематику вечора, ні про додаткові розвагах.