Як змінити смугу прокрутки.

Зараз мати свій сайт вже не розкіш, а скоріше необхідність. Це одне з найбільш ефективних, а головне доступних засобів реклами. Навіть новачкові під силу зробити простий сайт. Що стосується порталів більш професійного рівня з інтерактивними елементами, розширюють їх можливості, наприклад, такими як смуга прокрутки , то потрібно трохи більше знань, щоб створити щось подібне.
Інструкція
1
Приймайте правильне рішення. Смуга прокрутки повинна з'явитися на вашому сайті тільки в тому випадку, якщо це продиктовано необхідністю створити користувачеві додаткову зручність, а не виключно вашими бажаннями. Створіть макет сторінки, на якій ви збираєтеся розмістити смугу прокрутки . Виберіть для неї відповідне місце.
2
Зробіть жорстку прив'язку скролла (так ще можуть називати смугу прокрутки ) до якогось конкретного елементу сторінки. Це може бути текстове поле, яке представляє собою спадаючий список. Розрахуйте місце «парковки» смуги в піксельному і процентному співвідношенні. Це зовсім не буде важко, якщо сторінка чітко структурована.
3
Додайте стандартний код смуги прокрутки між тегами body. Якщо ви не знаєте про що йде мова, скачайте будь-який підручник по html верстці. Там буде чітко описано, як написати такий код. Найкраще для таких випадків мати під рукою готові шаблони аналогічних сайтів, щоб можна було взяти звідти якісь окремі елементи програмного коду, що значно спрощує життя. Отже, ви знайшли код. Розташуйте його або безпосередньо в самому коді сторінки або прикладіть його в таблицю css, що значно простіше, але в тому випадку, якщо ви міняєте не одну, а всі сторінки сайту.
4
Задайте колірні параметри смузі, інакше вона буде стандартного сірого кольору, який, швидше за все, не впишеться в дизайн сайту. Ці параметри задаються в такий же черговості, як і для будь-якого іншого графічного елементу сторінки. Протестуйте скролл в декількох браузерах, наприклад, Мозіль, Опері і Експлоурері. Якщо в якомусь із них він не працює, виправте помилки програмного коду.
5
Задайте параметр висоти сайту рівним 75%, тоді програмний код для скролла буде внесений автоматично. Але вам все одно потрібно змінити смугу прокрутки , а конкретно - її графічні параметри. Це описано в попередніх пунктах.
Прокрутка сторінок в середовищі операційної системи Windows залежить від двох речей: налаштувань миші і параметрів відображення смуги прокрутки. Щоб змінити прокрутку, потрібно підкоригувати два вищезгаданих пункту.
Інструкція
1
Увійдіть в меню кнопки «Пуск». Виберіть пункт «Панель управління». Перед вами з'явиться вікно. Щоб змінити прокручування сторінок, виберіть іконку «Миша» і двічі клацніть по ній лівою кнопкою. Зайдіть у вкладку параметри покажчика.
2
Скоректуйте швидкість переміщення курсора таким чином, щоб вона, на вашу думку, була оптимальною. Натисніть кнопку «Застосувати». Після цього перейдіть на вкладку того ж вікна «Кнопки миші». Знайдіть бігунок, який відповідає за швидкість подвійного кліка.
3
Встановіть його в потрібну позицію. Залежно від обраного розташування бігунка на шкалі, реакція на подвійний клік буде швидше або повільніше. застосуйте зміни і перейдіть у вкладку «Прокрутка». Точно таким же чином відрегулюйте швидкість обертання скроллера вашої миші, застосуйте зміни.
4
Після цього перейдіть у вкладку «Покажчики». Вам буде запропоновано кілька стандартних схем. Виберіть найбільш підходящу, або зробіть власну застосуйте зміни і натисніть кнопку Ок. після цього поверніться до вікна «Панель управління», щоб продовжити міняти прокрутку сторінок.
5
Знайдіть у вікні «Панелі управління» пункт «Параметри смуги прокрутки Windows». Зазвичай він знаходиться в персональних даних. Налаштуйте параметри смуги прокручування відповідно до ваших побажань і застосуйте зміни.
6
Клацніть правою кнопкою миші в поле смуги прокрутки, щоб викликати контекстне меню. У ньому виберіть пункт «Додати міні-додаток». З'явиться кілька міні-додатків, які дозволять змінити прокрутку.
7
Виберіть потрібні, решта закрийте. Для цього клікніть правою кнопкою миші по непотрібному додатком, і виберіть пункт «Закрити». Щоб змінити швидкість прокрутки, використовуйте скроллер. Натисніть на нього один раз і переміщайте мишку. Швидкість переміщення смуги прокрутки буде прямим чином залежати від швидкості ваших рухів.