Як редагувати фотографію.

Для того щоб відредагувати фотографію, потрібно скористатися спеціальною програмою, так званим, графічним редактором. Їх існує безліч - від широко відомого, яким користуються і професіонали Photoshop до найпростішого, вбудованого в систему Paint. Є ще один редактор, який інсталюється при установці пакета Microsoft Office і називається Microsoft Office Picture Manager. Для нескладних первинних коригувань зображення вам його буде достатньо.
Інструкція
1
Знайдіть редактор Microsoft Office Picture за наступним шляхом: Пуск -> Всі програми -> Microsoft Office -> Засоби Microsoft Office -> Microsoft Office Picture Manager. Завантажте в нього фотографію за допомогою пункту меню Файл -> Відкрити.
2
Яскравість/контраст. Якщо, як у нашому випадку, яскравість зображення недостатня, то для цього ми можемо її скорегувати, натиснувши пункт меню Зміна -> Змінити малюнки -> Яскравість і контрастність. В цьому меню ми можемо підібрати вручну ті значення контрасту і яскравості, які нам більше подобаються.
3
Кадрування. Для того, щоб вирізати тільки часто зображення, перейдіть в пункт меню Повернення до зміни малюнків і виберіть пункт Обрізка. Тут розмір обрізання фрагмента і його розташування можна відрегулювати вручну або задавши відповідні числові значення.
4
Поворот і відображення. В цьому редакторі можна також повернути зображення на заданий кут або відобразити його дзеркально зліва направо або зверху вниз.
5
Стиснення розмірів. Іноді якість зображення виявляється надлишковим і вам, для того, щоб переслати його електронною поштою або викласти на сайті, необхідно зменшити її інформаційний обьем. Це також може бути пов'язано з обмеженням місця на жорсткому диску або в найм носії. Для цього скористаємося пунктом меню Зміна розміру малюнка -> Стиснення малюнка. Ця функція дозволяє стиснути малюнок для документів, електронної пошти або веб-сторінок. Підберіть той параметр, який вам необхідний. Зовні зображення ніяк не зміниться, тільки може стати трохи менш різким.
Корисна порада
Якщо потрібно відредагувати фотографію кардинально, то для цього існують графічні редактори, в тому числі і працюють в режимі on-line, з розширеними можливостями, в яких можна користуючись різними ефектами і шаблонами робити безліч додаткових маніпуляцій.