Як перевірити натяг ременя генератора. перевірка натягу ременя генератора на калині.

Ви бажаєте навчитися визначати, в якому стані знаходиться ремінь генератора вашого авто, який є однією з найважливіших деталей машини? Докладні рекомендації, як перевірити натяг ременя генератора , дозволяти вам виконати перевірку самостійно, не відвідуючи технічні центри.
Інструкція
1
Слідуючи інструкції, як перевірити натяг ременя генератора , пам'ятайте, що погано натягнутий ремінь в будь-який момент, коли в електричній мережі машини збільшиться навантаження, може пробуксовувати на шківах. Даний факт, що приводить до істотного зниження коефіцієнта корисної дії в самому генеруючому пристрої, вже сам по собі свідчить про неправильне натягу ременя . Якщо ви помітили, що генерує пристрій більше не може виробляти зарядної струм потрібної сили, відразу ж приступайте до огляду ременя генератора .
2
Щоб перевірити ремінь генератора і його натяг, по-перше, відкрийте капот вашого автомобіля і уважно огляньте сам ремінь, так як проблема може критися не в недостатньому натягу , а в його надриві. Потім перевірте, чи є достатнім натяг ременя за допомогою натискання пальцем на середину гілки, розташованої між шківами колінчастого валу і самого генератора . При цьому пам'ятайте, що при натисканні із зусиллям, складовим 400-600 Н, оптимальний прогин ременя генератора повинен коливатися в діапазоні 8-10 міліметрів. Бажаючи перевірити стан ременя генератора , можна не вдаватися до натискання на нього пальцем, а використовувати звичайні ваги-безмен, в даному випадку просто відтягніть гачком гілку самого ременя .
3
По-друге, натяг ременя має відповідати рекомендаціям заводу-виробника, тому при перевірці враховується і марка ременя генератора , і модель вашої машини. Після перевірки натягу пальцевим методом або безменом візьміть вузьку металеву смугу, а потім покладіть її зверху на шківи генератора і коленвала. При цьому центр самого ременя обов'язково придавлюйте зверху, а відстань прогину вимірюйте лінійкою, шкала якої проглядається добре. Виявивши діапазон прогину, ви зрозумієте, чи потребує ваш ремінь генератора у виправленні його натягу.
4
Якщо під час перевірки ви зрозуміли, що ремінь генератора розхитався і не відповідає встановленим нормативам, відразу ж приступайте до регулювання його натягу. Просто звільніть затяжку всіх гайок, розташованих на верхньому і нижньому кріпленні генератора , потім відведіть від блоку циліндрів сам генератор, і відвертайте регулювальний болт. Потім візьміть ключ і поверніть з його допомогою колінчастий вал всього на два оберти і ще раз перевірте натяг ременя . У випадку, коли воно нижче нормального рівня, її раз поверніть колінвал на пару оборотів.
Слабо натягнутий ремінь генератора в момент збільшення навантаження в електричній мережі автомобіля починає пробуксовувати на шківах, що призводить до зниження коефіцієнта корисної дії генеруючого пристрою, який більше не в змозі виробити зарядний струм необхідної сили.
Вам знадобиться
  • - вузька металева смуга - 50 см,
  • - лінійка.
Інструкція
1
Якщо слабо натягнутий ремінь інтенсивно зношується і може порватися, то його надмірне натяг збільшує навантаження на підшипники генератора , що може стати причиною їх руйнування.
2
Зі сказаного напрошується висновок, і це підтверджується багаторічною водійських практикою, що ремінь на генераторі повинен бути натягнутий відповідно до рекомендацій заводу-виробника. Ані сильнішим, ані слабкіше.
3
Як говориться в інструкції Волзького автозаводу, ремінь, що передає крутний момент від коленвала на шків генератора , повинен прогинатися не більше ніж на 15 мм при наданні на нього зусилля, рівного 10 кг/см.
4
Щоб визначити ступінь натягу ременя генератора , зверху, на шківи коленвала і генератора , укладається вузька металева смуга. Після чого, придавивши центр ременя згори, із зазначеним зусиллям, лінійкою вимірюється його прогин.
5
У тих випадках, коли виявлено розбіжності з нормативними вимогами, натяг ременя регулюється переміщенням генератора з наступним його закріпленням на натяжна планці.