Як скласти барбекю.

Спорудити барбекю можна на дачі або у дворі свого будинку. Для цього знадобиться хороший інструмент і матеріали. Для кладки може бути використаний самий звичайний будівельний цегла.
Інструкція
1
Стаціонарне барбекю може бути встановлено на стрічковому фундаменті. Цегляні стіни повинні мати товщину в півцеглини. Кладка виробляється у формі букви U. Решітка для смаження і піддон для деревного вугілля необхідно встановити на скобах, які встановлюються в шви між цеглинами на необхідній висоті. Також можна грати зробити на виступах цеглин, які покладені під прямим кутом до стінки. Не варто забувати про організацію робочої поверхні. Її потрібно робити в безпосередній близькості від зони приготування їжі. Верхню частину цієї поверхні можна зробити з фанери, дощок або бетонної тротуарної плитки.
2
Основна конструкція може бути розширена. Для цього потрібно спорудити додаткові плінтусні стінки. На них потім спиратиметься нова робоча поверхня. Якщо трохи підняти стінки, то можна організувати стільницю з дерева або плиток. В результаті люди зможуть розташовуватися в безпосередній близькості від місця приготування їжі.
3
Перед тим, як класти барбекю , необхідно підготувати стрічковий фундамент. Для цієї мети краще всього використовувати дошки і розмічальні шнури. Їх потрібно натягнути таким чином, щоб видно було становище майбутньої стінки барбекю . Після цього необхідно нанести кельмою шар розчину на підготовлений стрічковий фундамент уздовж однієї зі стінок. Потім на шарі розчину робляться борозенки. Далі можна приступати до укладання першого ряду цегли. За допомогою рівня можна перевіряти його горизонтальність.
4
Потім проводиться укладання другого ряду. Починати його рекомендується з половинки розколотого поперек цегли, щоб створити ложковую перев'язку. Наступні рядки укладаються із зсувом в півцеглини. На п'ятому ряду потрібно сформувати опорний виступ. Шостий ряд укладається стусаном. Цеглини повинні виступати з обох сторін стінки.
Приготування шашликів і барбекю є усталеною традицією практично будь-якого виїзду на природу. Тому хороший гостинний господар, як правило, намагається обзавестися мангалом на своєму заміському ділянці. Скласти цегельний мангал своїми руками - завдання досить складна. Але якщо ви маєте деяке уявлення про цегляній кладці, можна спробувати зробити мангал самостійно.
Вам знадобиться
 • - червоний пічної цегла;
 • - решітка з металевого дроту;
 • - плита з пісковику;
 • - розчин для кладки;
 • - ящик для вугілля;
 • - дриль зі свердлами по бетону;
 • - шпатель;
 • - сталеві прути квадратного перетину;
 • - молоток;
 • - розчин для ущільнення;
 • - будівельний рівень;
 • - ємність для розчину;
 • - засіб для змивання цементних патьоків
Інструкція
1
Розробіть і накресліть проект. Виберіть місце для мангала. Підготуйте фундаментну плиту і нанесіть на неї обриси мангала. Викладіть цеглини, без нанесення розчину. Ретельно виверьте і відзначте прямі кути.
2
Викладіть перший шар кладки на розчин таким чином, щоб між цеглинами залишалися рівні проміжки. Перевірте кладку за допомогою будівельного рівня.
3
Покладіть сталеві прути між першим і другим шарами цеглин. Завдяки цим лозинам ви отримаєте акуратні однакові шви. Викладіть другий шар цегляної кладки. Приберіть прути і перенесіть їх вище.
4
Викладіть стіни мангала за аналогією з першими рядами цеглин. Слід врахувати, що кожен шар цегляної кладки необхідно ретельно вивіряти за допомогою будівельного рівня. При виявленні нерівностей - вирівняйте кладку за допомогою спеціального молотка.
5
Дочекайтеся повного висихання розчину. Приступати до наступного етапу робіт рекомендується не раніше, ніж через три дні.
6
Очистіть стіни мангала від пилу. Видаліть надлишки розчину за допомогою спеціального засобу. Ретельно перевірте всі шви цегляної кладки на наявність пустот.
7
Просвердлите в стінках мангала отвори під кріпильні болти, на яких будуть фіксуватися ящик для вугілля і решітка для гриля. Закріпіть опорні болти таким чином, щоб вони виступали зі стін мангала на 3 см.
8
Встановіть ящик для вугілля і решітку таким чином, щоб вони спиралися на болти.
9
Нанесіть розчин поверх цегляної кладки, по всьому периметру стін мангала. Розчин слід наносити точково.
10
Покладіть плиту з піщанику на розчин. Дайте розчину просохнуть.Ваш мангал готовий.