Як скласти претензію продавцеві.

Для того щоб повернути гроші за неякісний товар, необхідно грамотно скласти претензію і пред'явити її продавцеві. Це можна зробити самостійно, не звертаючись до юриста за консультацією.
Інструкція
1
Закон про захист прав покупця передбачає можливість повернення грошей, витрачених на покупку неякісних товарів, на підставі претензії до продавцеві. Чітко сформулюйте, в чому полягає порушення ваших прав як покупця.
2
В шапці листа вкажіть точне найменування магазину, який продав вам товар, організаційно-правову форму, адресу. Якщо у вас немає цих даних, проінспектуйте стенд в магазині, присвячений ліцензіями, свідоцтвами, пам'яткам покупцеві. Там повинна бути представлена ця інформація. Претензію пишіть на ім'я директора магазину.
3
Після даних про магазин вкажіть своє ім'я, по батькові та прізвище, залиште точну адресу і всі можливі засоби зв'язку, включаючи номер телефону, e-mail.
4
Напишіть про те, коли і як відбулася покупка, пошліться на чек, який підтверджує вчинення оплати товару. Далі відзначте, за яких обставин були виявлені недоліки, докладно опишіть кожен з них. Сформулюйте, в чому полягає суть вашої претензії до магазину.
5
Пред'явіть вимоги до продавцеві. Якщо ви хочете, щоб неякісний товар був замінений, відобразіть це в претензії. Інший варіант - повернення грошей за оплачену річ. Пам'ятайте, якщо недоліки виявлено під час гарантійного терміну, витрати на проведення експертизи лягають на продавця.
6
Обов'язково відзначте в претензії, що чекаєте від магазину виконання ваших вимог в чітко встановлені терміни, наприклад, протягом 10 днів з моменту одержання листа.
7
Роздрукуйте претензію у двох примірниках, розпишіться і поставте підпис. Прикладіть до документа копію касового чека, оригінал зберігайте у себе.
8
Відправте претензію рекомендованим листом з повідомленням про доставку або віддайте особисто в руки співробітникові магазину. Простежте, щоб на вашому екземплярі було зроблено відмітку про отримання та дата.