Як зшити ключницю.

Брелок - річ украй зручна. Причепив до нього ключі - і не загубляться вони в просторах сумки або у великому кишені. Та й виглядає куди симпатичніше, ніж проста зв'язка ключів на кільці. Але можна подбати про свої ключах трохи більше і зшити для них окремий «будиночок». Наприклад, у вигляді матрьошки. Між іншим, в Японії такі ключниці дуже популярні.
Вам знадобиться
  • - тканина двох кольорів для лицьової сторони;
  • - тканина для вивороту;
  • - матеріал для прокладки;
  • - нитки муліне;
  • - декоративні елементи для оздоблення;
  • - картон;
  • - шнурок;
  • - крупна намистина;
  • - кільце для ключів.
Інструкція
1
Візьміть ключ, для якого хочете зшити чохол, покладіть їх на аркуш паперу і олівцем намітьте розміри майбутньої ключниці так, щоб ключ вільно в неї входив. Намалюйте обриси матрьошки, стежачи за симетрією. Виріжте вийшла викрійку. Розріжте її на дві частини - голову і тулуб.
2
Викройте шість деталей ключниці - дві деталі голови, дві деталі тулуба і ще дві цільних деталі для підкладки. Голова і тулуб за кольором можуть розрізнятися на ваш розсуд.
3
Сшейте голову і тулуб разом. Оформіть передню частину ключниці. З картону виріжте коло (радіус - приблизно 1,5 см). З його допомогою зі світлої тканини виріжте майбутнє обличчя матрьошки. Не забудьте залишити припуск на шов. Стягніть ниткою ганчіркову деталь навколо картонної, пропрасуйте праскою. Видаліть картонний круг. Пришийте личко до основної деталі потайним швом.
4
Намітьте олівцем личко матрьошки. Нитками муліне вишийте обличчя. Прикрасьте матрьошку якими іншими декоративними елементами: намистинами, бісером, тасьомками, мереживами - всім, чим вам захочеться.
5
Зберіть всі деталі воєдино. Для цього зшийте лицьові деталі з прокладанням і підкладів. Не забудьте залишити незашитой ділянки для вивертання деталей. Виверніть все на лицьову сторону і зашейте ці отвори вручну.
6
Сшейте дві деталі, залишивши отвори зверху і знизу. Візьміть шнурок, закріпіть його на кільці для ключів. Просмикніть шнурок в верхній незашітим ділянку матрьошки, надіньте на кінці велику намистину як обмежувача. Тепер, щоб вийняти ключ, вам потрібно буде потягнути за кільце, а щоб сховати всередину - за шнурок.
Корисна порада
Як прокладки можна використовувати флізеліновую серветку, але краще вибрати який-небудь більш щільний матеріал, наприклад, стару клейонку для столу.