Як збільшити товщину волоса.

Якщо природа не нагородила вас з народження густий і пишною шевелюрою, це не означає, що вам залишається тільки змиритися з цим. Дотримуйтеся наступних простих щоденних рекомендацій, і скоро вашим волоссю позаздрить будь-який.
Інструкція
1
Використовуйте шампуні для збільшення об'емаМногіе виробники мають в лінійці своєї продукції спеціальні шампуні, які надають додатковий обсяг волоссю і роблять їх більш густими.
2
Якщо ви використовуєте кондиціонер для волосся, уникайте нанесення його на корені. В іншому випадку він тільки обтяжать ваші волосся і вам не вдасться домогтися бажаного обсягу.
3
Використовуйте мус для збільшення об'емаНаносіте мус на вологе волосся, рівномірно розподіляючи його від коренів до самих кінчиків.
4
Сушіть волосся феном, опустивши голову вниз При сушінні волосся направляйте потік повітря від коренів до кінчиків. Висушивши волосся, відкиньте голову назад різким рухом. Поправте зачіску за допомогою пальців рук.
5
Зробіть завівкуЕслі у вас тонкі і м'які волосся, спробуйте зробити в салоні перманентну завивку. Результат буде тривати від 6 до 8 тижнів.
6
Поміняйте колір волосОкрашіваніе волосся в більш темні відтінки або додавання світлих пасом додасть вашим волоссю додатковий обсяг.
Корисна порада
1. Вмассируйте в шкіру голови кокосове масло і залиште на 1 годину. Потім ретельно промийте голову під холодною водою. Використовуйте цей засіб раз в тиждень для потовщення ваших волос.2. Наступні інгредієнти в складі засобів по догляду за волоссям додадуть їм об'єм і здоровий блиск: силіконові полімери (silicone polymers) і полімерний кватерніум (polymeric quaternium) .3. Будьте обережні, не використовуйте занадто багато укладань. Це тільки обтяжать ваші волоси.4. Приготуйте бананову маску для волосся. Подрібніть за допомогою блендера 2 банана, додайте 1 ст.л. оливкового масла і 3 ст.л. майонезу. Також ви можете додати кілька крапель масел розмарину або чебрецю. Нанесіть маску по всій довжині волосся на 30 хвилин, а потім ретельно промийте волосся прохолодною водой.5. В якості натурального кондиціонера для волосся ви можете використовувати збите яйце. Наносите його на волосся перед застосуванням шампуню.