Як встановити сканер в мережі.

Кілька ПК в квартирі або в офісі зовсім не означає, що до кожного з їх потрібно підключати сканер або принтер окремо. Щоб скануючі і друкують устрою стали доступні всім, підключіть оргтехніку по мережі.
Вам знадобиться
  • - Кілька комп'ютерів;
  • - сканер;
  • - драйвер;
  • - локальна мережа.
Інструкція
1
Оснастіть комп'ютери мережевим сканер ом. Можливість користуватися оргтехнікою на рівних умовах отримають всі учасники локальної мережі. Правильно налаштуйте і встановіть обладнання. Щоб уникнути ускладнень в роботі мережевого сканер а врахуйте нікоторие його особливості та тонкощі.
2
Врахуйте, підключається мережевий сканер безпосередньо до світч через хаб. Якщо USB портів достатньо, то хаб не обов'язковий. Основна відмінність мережевих сканер ов від звичайних - відсутність прив'язки до одного ПК.
3
Виконайте етапи налаштування мережі в наступній послідовності: - Встановіть драйвера для сканер а, з диска від виробника на всі комп'ютери, підключені до мережі; - виконайте настройку драйверів; - призначите мережному сканер у свій IP адреса; - під'єднання обладнання до світч; - введіть значення IP до новоствореного TCP порт.Сетевое обладнання буде пов'язано з сервером. Сканер зможе відсилати готові зображення на вказаний комп'ютер, або адресу електронної пошти.
4
Розгляньте можливість налаштування звичайного сканер а за допомогою служби WSD. Для цього, підключіть обладнання до мережі, переконайтеся, що сканер включений. Натисніть «Пуск» і перейдіть у вкладку «Мережа» (Network). Знайдіть значок сканер а, клацнувши по ньому мишею (правою кнопкою) виберіть пункт «Встановити» (Install). Діалоговому вікні «Контроль облікових записів» натисніть «Продовжити» (Continue). Клацніть по рядку «Ваше пристрій готовий до роботи», перевірте параметри та натисніть пункт «Закрити» (Close).
5
Тепер знову натисніть «Пуск», знайдіть параметр «Панель управління», перейдіть в пункт «Пристрої та принтери». Переконайтеся в наявність значка мережевого сканер а. Тепер виконайте сканування, використовуючи службу WSD. Ім'я мережевого сканер а буде відображатися на всіх комп'ютерах, які беруть участь у підключенні по локальній мережі.
Зверніть увагу
Служба WSD є в системах Windows Vista.
Корисна порада
Значок мережевого сканера буде відображатися ім'ям використовуваного обладнання.