Як зареєструвати асю безкоштовно.

Якщо ви ще не зареєстровані в якості користувача додатки icq, зареєструйтесь безкоштовно зайшовши на офіційний сайт. Не забувайте про те, що придбаний номер icq після злому пароля або його втрати вже не підлягатиме відновленню і буде втрачено разом з усіма доданими вами контактами.
Вам знадобиться
  • -інтернет;
  • -електронний поштовий ящик.
Інструкція
1
Запустіть ваш інтернет браузер (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari, Opera, Google Chrome або Avant). Зайдіть на головну сторінку офіційного сайту icq, набравши для цього в адресному рядку браузера www.icq.ru. У верхній правій частині завантажившись сторінки знайдіть посилання «реєстрація в icq» і натисніть на неї. Попередньо виберіть зручний вам мову з 10 пропонованих мов.
2
Пройдіть реєстрацію. Ввівши у відповідні поля ваше ім'я, прізвище, електронну адресу, пароль і його підтвердження, дату народження і стать. В останній рядок впишіть так звану захист від роботів - код з картинки, розташованої праворуч від рядка. Попередньо прочитайте угоду користувача, з яким ви погоджуєтесь, після того як натиснете на кнопку «реєстрація». Якщо всі пункти угоди вас влаштовують - продовжите реєстрацію, натиснувши на кнопку.
3
Зайдіть на вказаний при реєстрації поштову скриньку. В отриманому від служби підтримки (ICQ Support) листі натисніть на лінк у вигляді пропозиції, що пропонує завершити реєстрацію, або ж скопіюйте адресу посилання в буфер обміну і вставте його в адресний рядок вашого інтернет браузера, активувавши натисканням кнопки «enter». Цією дією ви завершите процес реєстрації. Під сплив вікні браузера прочитайте підтвердження про успішність реєстрації нового користувача. Є у вас ще не встановлено додаток, скачайте його по зазначеній у сплив вікні посиланню і встановіть на комп'ютер або мобільний телефон. Запустіть icq і введіть ваш логін і пароль для входу.
4
При реєстрації краще вказувати свої справжні дані. Так, якщо ви забудете пароль і не зможете відновити його за допомогою зазначеної при реєстрації пошти, вашу особистість можна буде підтвердити, відправивши в службу технічної підтримки лист з доданими до неї відсканованими сторінками паспорта, на яких відображені введені при реєстрації дані.