Як позбутися від вусів на обличчі.

Видалення небажаного волосся на жіночому тілі, а особливо позбавлення від вусів над верхньою губою, є буденною і поширеною процедурою. Ретельно вибравши відповідний спосіб, жінка завжди зможе залишатися доглянутою, красивою і привабливою, відповідаючи останнім вимогам сучасної моди.
Інструкція
1
Проконсультуйтеся з косметологом, дерматологом, а в запущених випадках і з такими фахівцями, як гінеколог і ендокринолог. Наявність яскраво виражених вусів може говорити про гормональні проблеми в вашому організмі, і перш ніж усувати слідства, необхідно впритул зайнятися причиною появи цього косметичного дефекту.
2
Видаліть вуса за допомогою депіляційним крему. При першій процедурі проведіть тест на шкірну реакцію. Для цього нанесіть невелику кількість крему на місце ліктьового згину і постежите за реакцією шкіри. Якщо з'являються почервоніння, свербіж, плями, значить, такий крем вам не підходить. В іншому випадку спокійно використовуйте депилятор в зоні росту вусів . Після вказаного в інструкції часу змийте крем теплою водою і нанесіть на шкіру ваш звичний зволожуючий крем.
3
Розігрійте віск для епіляції на паровій бані до температури 35-37 град вусів . Спеціальним шпателем або лопаткою нанесіть масу на проблемну зону. Коли віск застигне, різким ривком видаліть смужку разом з волосками. При проведенні процедури направляйте зусилля в сторону, протилежну росту волосся. Незважаючи на істотну хворобливість воскової епіляції, вона є найпоширенішим і зручним способом позбавлення від вусів на обличчі.
4
обесцветьте вуса за допомогою перекису водню. Візьміть аптечну перекис з концентрацією 50%, змішайте її з 10 частинами чистої води. Нанесіть розчин ватним тампоном на небажане волосся і почекайте 10 хвилин, потім ретельно помийте обличчя теплою водою. Після застосування перекису водню вуса стають не тільки світліше, але і втрачають свою щільність, стаючи ламким і м'якими.
5
Візьміть пінцет і видаліть окремо зростаючі волосся над верхньою губою. Щоб полегшити біль при вищипуванні, прикладіть на місце видалення волосся гарячий компрес за 5-10 хвилин до початку процедури. Завершіть процес прикладанням льоду або ватного тампона, змоченого в холодній воді.
Корисна порада
Те, що добре підходить чоловікам, категорично не рекомендується використовувати жінкам. Чи не голіть вуса верстатом або електричної бритвою, це призводить до появи жорстких і густого волосся на ніжній жіночій шкірі.