Як побудувати новий будинок.

Будівництво нового будинку - процес досить цікавий і захоплюючий, але вимагає чимало знань і навичок. Тому, щоб в результаті отримати будинок своєї мрії, найкраще вдатися до послуг фахівців, які якісно і швидко виконувати свою роботу. Вам же доведеться тільки вирішити питання організаційного характеру.
Вам знадобиться
  • Будівельні матеріали, дозвіл на будівництво, проект будинку.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до будівництва, перевірте наявність документації, що підтверджує, що ви є власником ділянки під будівництво. До складу цих документів входить кадастровий план, топозйомка ділянки, свідоцтво реєстрації прав власності.
2
Запросіть геодезистів для проведення геодезичної зйомки, результати якої будуть вам необхідні при закладенні фундаменту. Оскільки, при виборі типу фундаменту необхідна інформація про грунті, наявність чи відсутність підземних вод.
3
В органі місцевого самоврядування отримаєте дозвіл на будівництво. Це документ, який дає вам право, як власникові ділянки, здійснювати на ньому забудови. Складається дозвіл в двох примірниках. Один примірник передається замовнику, другий залишається в Адміністрації.
4
На наступному етапі підготуйте проектну документацію. Для цього зверніться в бюро проектування або замовте проект в будівельній компанії, яка займатиметься зведенням вашого будинку . Зазвичай у великих фірмах є свої відділи по розробці проектів, ескізів, дизайнів інтер'єру і інших необхідних документів. Цей варіант найбільш зручний, оскільки вся робота від проекту до даху буде зроблена в одному місці, що заощадить ваш час і фінанси.
5
Проведіть підготовчі роботи на самій ділянці. Для цього вам потрібно буде привести на місце майбутньої забудови фахівця будівельної фірми, який визначить наявність необхідних речей для початку будівельних робіт, таких як: вода на ділянці і відстань до джерела, присутність джерела електроживлення і можливість його використання, чи є приміщення для складування будівельних матеріалів , наявність доріг для доставки матеріалів і робочих, можливість проживання будівельників.
6
На підставі підготовленого проекту компанія надає вам кошторис на будівництво, до якої входять основні і додаткові роботи, а також будівельні матеріали. Уважно вивчіть цей документ і внесіть зміни до нього, якщо з якимись моментами ви не згодні.
7
Після узгодження розрахунків складіть зручний для вас графік платежів, на підставі якого ви будете поетапно розраховуватися з компанією. Цей документ буде додатком до договору на будівництво, який також необхідно підписати на цьому етапі.
8
Як тільки всі документаційні питання вирішені, будівельники можуть приступати до роботи. Перевіряйте хід виконання робіт і оплачуйте їх відповідно до графіка платежів.
9
По завершенні всіх будівельних і оздоблювальних заходів прийміть результат у будівельників, підписавши акт виконаних робіт і провівши остаточно за будівництво вашого нового будинку .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=O05hsMplWss
Корисна порада
Договір укладайте тільки з тією будівельною компанією, професіоналізм працівників якої підтверджений відгуками і практикою.