Як знайти виробника.

Пошук відповідного виробника завжди є складним процесом. Як відомо, по всьому світу знаходиться величезна кількість різних заводів і фабрик. Як же відшукати такого постачальника, який буде здатний надати вам за доступною ціною необхідний товар?
Інструкція
1
Визначте, який ви хочете замовити товар. Для цього скористайтеся однією з систем пошуку товарів по виробника м в інтернеті (наприклад, постачальників китайської продукції можна відшукати на Alibaba, Global Sources, Baidu, EC21, Made-in-China). Щоб без праці відшукати в даних безкоштовних каталогах інформацію, необхідно добре знати англійську.
2
Сформулюйте до товару чіткі вимоги і вже на базі їх починайте пошук відповідного постачальника, порівнюючи його з вашими побажаннями. Переконайтеся, що виробник, якого ви вибрали, являє собою компанію, здатну вирішити будь-яке питання, включаючи передоплату замовленого товару і його доставку. Тому краще спочатку дізнатися максимум про виробника і вже потім укладати з ним угоду.
3
Зв'яжіться з виробником і замовте каталог, який містить рекламу продукції та її опис, задайте всі ваші основні питання по телефону. З'ясуйте, що представляє собою постачальник: торговельну компанію або фабрику, які її виробничі потужності, по яким профілям працює підприємство, яке виробляє кількість товарів, з ким співпрацює, чи поставляє товар в Росію.
4
Уточніть, за якою схемою виробником здійснюється робота з клієнтами, яка площа підприємства і скільки робочих зайняті виробництвом. Запросите зразки основних документів даного виробника , включаючи реєстраційне свідоцтво, торгову ліцензію та інші. Завдяки даним ключовим моментам ви краще зрозумієте, з ким будете співпрацювати в майбутньому, і зможете порівняти, який виробник найбільш вам підійде. І ніколи не вносите передоплату за товар, не ознайомившись із запропонованим зразком продукції.
5
Запитайте поради у ваших знайомих, які мають досвід у виборі та купівлі подібного обладнання. Нехай вони нададуть вам допомогу в переговорах з основними виробника мі і в організації поставок.