Як зробити грошове дерево. Грошове дерево своїми руками.

Грошове дерево - це символ багатства і благополуччя. Згідно фен-шуй, воно обов'язково повинно бути в будинку або офісі, щоб удача повернулась до його мешканців особою. Грошове дерево можна посадити або виготовити самому.
Вам знадобиться
  • Держак рослини "толстянка деревоподібна" або монетки, грошові купюри, дріт, пластилін, шматочок фольги, срібляста або золотиста фарба, квітковий горщик.
Інструкція
1
Якщо ви хочете, щоб ваше грошове дерево було справжнім, посадіть Crassula arborescens - толстянку деревоподібну. Саме цю рослину називають грошовим деревом. Мабуть, від того, що його листики схожі на монеткі.Счітается, що це деревце приносить багатство. Його можна побачити в дуже багатьох будинках, установах, офісах. Вважається, що найкраще держак толстянки чи не попросити або купити, а вкрасти. Тоді рослина буде краще розвиватися і принесе прібиль.Отломіте гілочку толстянки і мережною її в землю. Полийте. Зверху накрийте прозорою банкою. Дуже скоро держак дасть коріння. Тоді банку можна снять.Ухажівайте за грошовим деревцем, щоб воно не захиріло. Толстянку не слід поливати занадто часто. Навесні потрібно пересаджувати підростаюче деревце в більш просторий горщик.
2
Талісман багатства - грошове дерево - може бути і штучним. Згадайте древнекитайскую легенду про грошове дереві з золотими монетами на гілках. Китайці вважали, що якщо його потрясти, гроші будуть золотим дощем сипатися в сад вашої жізні.Прізовіте на допомогу свою уяву. Зробіть з дроту деревце. Воно повинно вам подобатися. Потім починайте прикрашати гілки на свій смак. Можна використовувати справжні купюри і монетки. просвердливши в них дірочки. Можна купити китайські монети в спеціалізованому магазині. Дірочки в таких монетах вже є.
3
Оберніть дротяні гілочки фольгою. Можна пофарбувати їх золотистої або сріблястою фарбою. Підійде також лак для ногтей.Затем застроміть деревце в горщик і закріпіть його пластиліном. Можна прикрасити грошове дерево червоною стрічкою або посадити на його гілки вирізану з картону фігурку дракона. Таке деревце ставлять на південний схід. Адже там, згідно фен-шуй, знаходиться сектор багатства.
Зверніть увагу
Можна купити вже готове грошове дерево в спеціальному магазині. але його треба очистити від чужої енергетики. Для цього замочіть талісман на три дні у воді з морською сіллю. Потім грошове деревце можна використовувати за призначенням.