Як перевірити конденсатор на працездатність.

Двигун автомобіля - його серце. Але для правильної його роботи потрібна злагоджена взаємодія багатьох факторів. Однією з головних є система запалювання. Правильна її настройка дає можливість використовувати потужність автомобіля в повну силу. Тому головне вчасно припиняти можливі в ній неполадки, особливо це стосується контактного механізму в розподільнику запалювання. Вихід з ладу конденсатора - досить рідкісний випадок, але в дорозі потрібно бути готовим до будь-яких несподіванок.
Вам знадобиться
  • - переносна лампа;
  • - омметр
Інструкція
1
Візьміть переносну лампу, вона допоможе перевірити пробій конденсатора на масу. Від'єднайте провід конденсатора і провід котушки запалювання від затиску переривника і підключіть переносну лампу. Конденсатор несправний, якщо лампа загориться при включенні запалення. Для зменшення обгорання контактів переривника та підвищення вторинної напруги і паралельно їм підключають конденсатор. При їх розмиканні, коли зазор мінімальний, проскакує іскра і йде зарядка конденсатора . Кожна системи запалювання оснащується своїм конденсатором. Зазвичай його ємність лежить в межах 0,17-0,35 мкФ. Для автомобілів ВАЗ вона знаходиться в межах 0,20-0,25 мкФ. Відхилення в ємності конденсатора дає зменшення вторинної напруги. При його зарядці і розрядці воно не перевищує 5 кВ.
2
Отсоедините від затиску переривника чорний провід, який йде від котушки запалювання, від'єднайте від переривника дроти конденсатора . Торкніться ними один одного. Увімкніть запалювання. При появі іскри між кінцями проводів буде свідченням про пробої конденсатора . Також можна перевірити його справність, зарядивши його від котушки запалювання струмом високої напруги, а потім розрядити його на масу. Якщо з'явиться розрядна іскра між корпусом і проводом конденсатора з характерним клацанням, це означатиме, що він справний. Якщо після заряду немає іскри, значить, конденсатор дає витік струму.
3
Вимкніть конденсатор і провертайте колінчастий вал двигуна. Характерна ознака несправності конденсатора - надмірне іскріння між контактами переривника під час запуску двигуна. Тому при появі дуже слабкою іскри між масою і центральним високовольтним проводом і при цьому відбувається досить сильне іскріння контактів переривника - конденсатор пробитий і вимагає заміни.
4
Візьміть омметр. З'єднайте висновок конденсатора з його корпусом для його розрядки. Підключіть один щуп омметра до наконечника дроти, а другий до корпусу (перемкніть омметр в верхня межа вимірювань). Якщо конденсатор справний, то стрілка відхилиться різко в сторону «0», після чого плавно повернеться до символу «?». При зміні полярності, стрілка ще більше відхиляється до «нуля». Пробитий конденсатор замініть.