Як вилікувати телефон від вірусів.

Якщо телефон перестав відповідати на запити або діє хаотично, можливо, що у пристрої є вірус. Стільниковий телефон з вірусом може не здійснювати телефон ниє дзвінки, вимикати за своєю ініціативою або несподівано закривати додатки. Видалити вірус із стільникового телефон а і повернути його в робочий стан можна за допомогою даної інструкції.
Інструкція
1
Згадайте і запишіть, які операції проводилися з телефон ом перед його «зараженням». Включайте в список всі останні зміни або завантаження на телефон .
2
Запишіть будь-які повідомлення про помилки, які з'являються на екрані мобільного телефон а.
3
Визначте марку і модель пристрою. Цю інформацію можна знайти на зворотному боці телефон а під акумулятором на наклейці або під написом «Інформація про телефон е».
4
Знайдіть всю доступну інформацію за номером моделі пристрою і повідомленням про помилку на сайті виробника мобільного телефон а або на сайті підтримки оператора зв'язку.
5
Скачайте програму для резервного копіювання або синхронізації даних пристрою. Вони доступні на сайті виробника телефон а чи оператора стільникового зв'язку.
6
Виконайте резервне копіювання контактів, фотографій, музики і відео. Збережіть ці дані на карту пам'яті або на комп'ютер (через USB-кабель), який не заражений вірусами і працює нормально.
7
Оберіть в пристрої опцію типу «Майстер переустановлення» і переустановите прошивку мобільного телефон а. Цей процес поверне телефон в початковий стан і знищить всі дані і вірус.
8
Перезавантажте телефон і перевірте його працездатність.
9
Якщо все працює, почніть відновлення персональних даних. Спробуйте вручну додати контакти, фотографії, музику і т.д.
10
Перевіряйте пристрій на наявність симптомів вірусу після додавання кожного елемента. Якщо симптоми повертаються після додавання певної файлу, значить, цей файл, ймовірно, пошкоджений і є джерелом проблем. Видаліть файл і більше не додавайте його на телефон .