Як захистити програму.

В даний час із зростанням індустрії програмного забезпечення для комп'ютерів часто виникає проблема захисту наявних додатків і системи в цілому. Її можна вирішити двома аспектами: налаштуванням захисного пароля і установкою антивіруса. Варто розібратися в цьому докладніше.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - вихід в інтернет;
  • - ліцензійна антивірусна програма.
Інструкція
1
Встановіть пароль для доступу до найбільш важливих програмам в операційній системі. Для цього перейдіть в папку, яка містить програму , яку хочете захистити паролем. Клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть «Властивості». Перейдіть в розділ «Обмін» на вкладці. Поставте прапорець з написом «К цієї папки».
2
Натисніть кнопку «Застосувати» і потім «ОК». Це потрібно для захисту папки паролем. Вона буде використовувати той же набір знаків, який ви вводите для входу в свій особистий профіль Windows.
3
Проведіть покрокову установку антивіруса. Зверніться спочатку до постачальника послуг. Зареєструйтесь на сайті того чи іншого провайдера, і вам обов'язково запропонують безкоштовний пробний період користування додатком. Він може становити кілька місяців або цілий рік. Деякі компанії пропонують безкоштовну захист від вірусів щоразу, коли ви продовжуєте з ними договір.
4
Виберіть підходящу для вас систему захисту. Вона повинна бути сумісна з операційною системою комп'ютера. Це потрібно для збалансованої роботи всього механізму. Відвідайте ресурс http://www.download.com/для пошуку додаткового безкоштовного програмного забезпечення по захисту від вірусів. Наберіть в пошуковому полі браузера «безкоштовна антивірусна програма». Вам буде запропоновано доступний на даний момент список додатків.
5
Зверніть увагу на опис кожної програми. Дуже важливо не скачати шпигунське додаток з «трояном» або іншим вірусом. Врахуйте також рейтинг користувачів для кожного антівірусника. Прочитайте уважно їх відгуки. Зверніть особливу увагу на будь-які попередження.
6
Натисніть кнопку "Завантажити" в нижній частині меню «Опис програми», щоб почати її негайне скачування. Встановіть її на комп'ютер і зробіть перше пробне сканування системи на предмет шкідливих програм.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cuOB2o2kmm4
ICQ - система миттєвих повідомлень, якою користуються користувачі інтернету. До того ж це популярна соціальна мережа в інтернеті. У зв'язку з цим у хакерів проявляється великий інтерес до злому програми. Користувачі намагаються надійно захистити ICQ від злому .
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - антивірусна програма;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Убезпечте себе від злому надійним паролем. Не ставте простий пароль. Він повинен бути не менше чотирьох символів. Паролі виду 1234, а також ваш рік народження не потрібно використовувати. Необхідно виключити можливість підбору пароля іншим користувачем. Зручно використовувати як парольного слова кличку кота або собаки. Парольний фразу будуйте з різних цифр, букв і знаків. Не пишіть в ній свої відомості, адже у зловмисника є шанс знайти інформацію. Оптимальний варіант - це створення пральний фрази з восьми знаків.
2
Не здійснюйте жодних кліків по посиланнях, які надсилають вам через аську або емейл незнайомі люди. Це основне правило безпечної роботи в інтернеті. Деякі люди чомусь часто вважають, що їх новий ICQ-друг, з яким вони два дні цікаво розмовляють, не може вислати їм яке-небудь посилання на вірус або сторінку, заражену шкідливою програмою. Не приймайте підозрілих файлів. Вони представляють шкідливі віруси, які займатимуться пошуком ваших паролів на жорсткому диску. Тому будьте пильні.
3
Не використовуйте номер аськи в інтернет-кафе, різних клубах та інших закладах. В будь-якій мережі, яка має вихід в інтернет, ким-небудь встановлюється спеціальна програма. Вона шукає всі наявні паролі від ICQ. І це може бути як легальна програмка, так і троянський кінь, який зловив недосвідчений адміністратор.
4
Встановіть антивірусні програми, які здатні захистити аську від зломщиків. Качайте до цього антивірусу поновлення постійно. В налаштуваннях антивірусної програми вкажіть перевірку свого ПК хоча б раз в 2 тижні. Записуйте ваші контакти в окремий файл або записну книжку. При зломі вашої програмки, її блокування ви зможете завести новий акаунт, внести старі номери друзів і продовжити спілкування з ними.