Як відправити смс в Америку.

Якщо ваші родичі або близькі друзі живуть в США, то, швидше за все, ви задавалися питанням: як їм можна відправити смс ? Є кілька простих способів відіслати повідомлення навіть без використання телефону. Варто вивчити спеціальну інструкцію.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - мобільний телефон;
  • - контактні номера;
  • - вихід в інтернет.
Інструкція
1
Дізнайтеся, як можна відправити смс в Америку з вашого телефону за допомогою інтернету. Впишіть в будь-який пошуковик: «Безкоштовні сервіси відправки смс в США». Зараз є багато подібних сайтів. Хоча і не всі з них є безкоштовними.
2
Збережіть знайдений ресурс в закладках, оскільки він може ще знадобитися. Вивчіть даний сайт. Як правило, він містить спеціальну форму для вказівки номера одержувача, тексту смс і особистих даних.
3
Впишіть номер телефону одержувача, не забувши вказати код міста і країни. Також заповніть сам текст відправляється. Не пишіть занадто довгий текст в дане поле, так як нерідко такі ресурси мають обмеження по кількості слів. Одержувач в США зможе прийняти повідомлення на телефон з даного сервісу, але відповісти на нього не зуміє.
4
Підключіть роумінг для мобільного телефону друга або родича в США. Природно, це не безкоштовна послуга, але обійдеться набагато дешевше, ніж відправка повідомлень безпосередньо.
5
Використовуйте одну з популярних програм для голосового спілкування, наприклад, Skype. Вона дає можливість дзвонити на будь-який телефон за кордоном, а також відправляти смс -повідомлення. Спочатку оплатіть особовий рахунок на даному сервісі. Плата там невелика - всього 10-12 євро на місяць за безлімітний зв'язок.
6
Увійдіть в програму. Клікніть по функції «Вид» в самому верху, у вікні, виберіть розділ «Дзвінки на телефони». Праворуч відкриється вікно з функціями: «Зберегти», «Подзвонити», «СМС». Введіть номер стільникового телефону з кодом країни та міста. Натисніть на кнопку «СМС» і впишіть текст повідомлення. Клікніть «Відправити».
7
Користуйтеся такими популярними сервісами, як Yahoo Messenger або іншими ресурсами з безкоштовною послугою передачі повідомлень. Увійдіть в обліковий запис Yahoo Messenger. Клікніть правою кнопкою на номер телефону одержувача в США і виберіть пункт «Контактна інформація».
8
Впишіть номер вашого стільникового телефону з кодом міста і країни. Збережіть ці дані. Клікніть мишкою ще один раз і виберіть пункт «Надіслати смс повідомлення». Потім впишіть текст повідомлення і відправте його так само, як і на будь-якому іншому сервісі відправки повідомлень.