Як розкрутити посилання.

Яке питання може виникнути, якщо у вас вже є власний ресурс в інтернеті, наприклад, сайт або блог? Очевидно, як розкрутити наявну посилання в мережі! Для здійснення цього слід діяти згідно з певною інструкції.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - вихід в інтернет;
  • - матеріальні засоби для розкрутки.
Інструкція
1
Вийміть максимум користі з пошукових сервісів. Використовуйте надійні ключові слова в назві створеного сайту, які будуть в першу чергу запитуватися користувачами на пошуковиках. Придумайте звучну назву, наприклад, «Замовлення дизайну мотоциклів», замість звичайного «Дизайн мотоцикла». Тут важлива конкретика ресурсу, щоб людина заходила на нього вже з певною метою.
2
Використовуйте мета-теги для надання додаткових ключових слів пошуковим системам. Додайте мета-теги в верхній частині коду HTML. Помістіть основні ключові слова в першому абзаці тексту на кожній сторінці. Вони будуть краще індексуватися пошукачами і виводити сайт на перші позиції швидше за інших.
3
Додайте HTML-посилання на інші сторінки створеного ресурсу, навіть якщо більшість з них підтримують лише формати флеш або JavaScript. Також вкажіть в кожному розділі сайту, призначений чи бізнес тільки для жителів вашого регіону або він міжнародний. Це збільшить шанси швидкого знаходження ресурсу саме за цими параметрами!
4
Придбайте контекстну рекламу на таких пошукових системах, як Google і Yandex. Потенційні клієнти будуть знаходити вас самі, вводячи релевантні запити по темі сайту. Вони бачитимуть оголошення про ресурс праворуч і зверху на сторінці пошукової машини.
5
Оточіть себе потенційними покупцями в соціальних мережах. Створіть групу або офіційну сторінку з зазначенням адреси сайту і його спрямованості. Зараз на таких ресурсах, як ВКонтакте або Facebook є мільйони користувачів, які можуть стати споживачами послуг або товарів вашого сайту. Розміщуйте на даній сторінці корисні матеріали про створений ресурсі.
6
Беріть участь в дискусіях на інтернет-форумах і блогах. Але не варто в відкриту рекламувати ресурс. Просто відповідайте запитання учасників і надавайте їм корисну інформацію. В цьому випадку вони самі захочуть знайти вас і купити все, що ви запропонуєте.
7
Знімайте більше відеороликів про ваш сайт і про рід здійснюваної діяльності. Розміщуйте дані матеріали у всіх соціальних мережах і на YouTube. Попросіть глядачів поділитися даними записами зі своїми друзями. Відео-маркетинг зараз набирає стрімких обертів, тому використовуйте його в повну силу!