Як налаштувати відеоконференцію.

Відеоконференція являє собою спілкування двох або більше людей, які можуть бачити один одного і передавати файли, використовуючи спеціальні програми. За допомогою високошвидкісного інтернету ви теж можете швидко організувати таку зустріч. Для цього знадобиться виконати кілька простих кроків.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - колонки;
  • - веб-камера;
  • - навушники з мікрофоном.
Інструкція
1
Встановіть необхідне технічне обладнання для відеоконференцій на комп'ютері кожного співрозмовника. Необхідними складовими є веб-камера, мікрофон і колонки. На більшості комп'ютерів вже маються мікрофон і динаміки. Камеру і мікрофон, які підключаються до USB-порту, можна придбати в магазинах електроніки за ціною в 1500-2000 р. в одному наборі.
2
Скачайте і встановіть програмне забезпечення для створення відеоконференції. Воно може бути безкоштовним, якщо кожен з говорять використовує один і той же тип програм. На даний момент доступні такі додатки, як Skype, MSN Messenger, Yahoo або продукти аналогічних компаній. Просто скачайте їх з офіційних сайтів виробників.
3
Пошукайте альтернативні варіанти. Інші постачальники пропонують програмне забезпечення для відеоконференцій з широкими можливостями, але за щомісячну оплату. Якщо ви хочете висока якість звуку і відео або очікується багато учасників, придбайте відразу хорошу платну програму. Кожна система відеоконференцій трохи відрізняється від інших. Але завжди з ними надається інструкція, як налаштувати програмне забезпечення і підключити його до комп'ютера і веб-камері.
4
Випробуйте на ділі встановлене програмне та технічне обладнання. Призначте час зустрічі і повідомте про це кожному учаснику конференції. Зробіть все відповідно до наявних інструкціями. Переконайтеся в тому, що веб-камера кожного співрозмовника правильно налаштована, і в кімнаті хороше освітлення.
5
Уникайте попадання яскравого світла в обличчя. Переконайтеся, що кожен з говорять сидить по центру фокуса камери відеоконференції. Протестуйте також можливість передачі файлів і документів за допомогою програми, якщо це технічно можливо.
6
Проведіть офіційну конференцію, запустивши всі необхідні програми і скликавши всіх учасників. Зробіть необхідні поправки обладнання після закінчення заходу.