Як зібрати головоломку "Зірка".

Головоломка « Зірка » відноситься до розряду дротяних головоломок і складається з декількох невеликих елементів, які з'єднуються між собою. Вирішити дану головоломку можна, спочатку звільнивши петлю з кільцем, а потім знову зібравши всю конструкцію так, щоб вона придбала первісний вигляд.
Інструкція
1
Будь-яка головоломка вирішується шляхом підбору всіх можливих варіантів і пошуку закономірностей. Правильно підібраний «ключик» до загадки дозволить вам добитися її вірного рішення.
2
Візьміть в руки головоломку. Плавним рухом руки постарайтеся звільнити металеву петлю від кільця, розташованого в центрі «Зірки». Рух у даному випадку потрібно виконувати проти годинникової стрілки. Задійте не тільки праву, а й ліву руку. Причому лівої притримуйте колечко в процесі «розплутування».
3
Як тільки ця послідовність дій буде успішно виконана, приступайте до звільнення металевої петлі від двох маленьких кілець, розташованих нижче. Для цього небагато подайте петлю убік внутрішнього малого прямокутника і виведіть її звідти.
4
Попередньо наживите на нижню частину петлі два нижніх кільця. Як тільки металева петля вийде з центральної частини головоломки, виводите її з двох малих кілець, розташованих внизу. Конструкція розібрана. Як же тепер зібрати її назад?
5
Простягніть петлю з кільцем в два малих колечка, розташованих внизу. Обігніть її навколо внутрішньої петлі, розташованої в центрі головоломки. Рухайте металеву петлю з кільцем в напрямку проти годинникової стрілки. Вставте петлю в металеве колечко в центрі, попередньо потягнувши петлю вниз крізь колечка.
6
Після того, як ви вставили петлю в мале кільце в центрі, просуньте вліво довгу петельку навколо самої маленької петлі в центрі зірки. Опустіть трохи вниз мале колечко, так, щоб воно знаходилося нижче великий рухомої петлі, а петлю, в свою чергу, потягніть вгору вправо. Ось головоломка і зібрана!
Зверніть увагу
Якщо ви збираєте «Зірку» з дерева, то в такому випадку розберіть конструкцію на 6 рівних частин, після чого зберіть її в початкове положення.
Корисна порада
Ця дротова головоломка буде корисна як дітям, так і дорослим. Вона розвиває і дрібну моторику рук, і просторове мислення.