Як зробити абажур.

Все, зроблене своїми руками, зараз дуже високо цінується. Люди втомилися від ширвжитку і всім хочеться чогось незвичайного і унікального. Абажур "ручної збірки" принесе у ваш будинок оригінальність, свій стиль і неповторний затишок.
Інструкція
1
Спосіб, знайоме з детстваБерёте повітряна куля, надуваєте його. Щоб нитки не прилипли до кульки, змастіть його вазеліном, а краще, обмотайте харчовою плівкою. Ще вам знадобляться бавовняні нитки і клей ПВА, або зварений з борошна або крохмалю клейстер. Бавовняну пряжу або нитки як слід вимочіть в клеї. Хаотично обмотуєте навколо кульки, не шкодуйте ні клею ні ниток. Від кількості шарів буде залежати, наскільки абажур буде щільним. Коли нитки гарненько просохнуть, сдуйте кульку і вийміть его.По бажанням, абажуру можна додати колір за допомогою балончика з фарбою. Розпорошувати фарбу потрібно на відстані 15 - 20 см, щоб фарба лягла рівномірно. Зверху, на абажур можна приклеїти скелетовані листя, вирізаних з паперу або тканини бабок. Можна їх зробити з красивою проволокі.Осталось тільки вставити патрон з лампочкою, закріпити абажур на патроні і включити в розетку: стильний освітлювальний прилад готовий!
2
Абажур для настільної лампиДля настільної лампи абажур можна зробити з тканини і дроту. З дроту зробіть підстави для абажура - 2 кола різного діаметра з'єднайте з двох сторін дротом, довжина якої визначатиме висоту абажура.Теперь потрібно зробити викрійку. Найкраще зробити абажур з двох деталей. Деталі являють собою трапецію, у якої підстава - половина периметра великого кола, Верхнє підстава - половина периметра меншого кола, а бічна сторона дорівнює довжині дроту, яка з'єднує два кола. Скрізь залишайте припуски на шви і на підгин. Кроїти абажур краще по косой.Когда абажур викроєний, обробіть краю зигзагом і зшийте обидві половини. В верхній і нижній зріз вставте гумку. Все, залишилося тільки надіти тканину на основу і абажур готов.Еслі тканина, з якої зшитий абажур однотонна, то прикрасити її можна додатковими елементами бантиками, тими ж листочками або бабками. Тут ваша фантазія нічим не обмежена крім стилю інтер'єру. Все-таки настільна лампа повинна гармонійно вписатися в декор кімнати.