Як зробити штрихування в Автокад.

Чертеж, виконаний за допомогою системи автоматизованого проектування, виглядає акуратніше, ніж намальований вручну. САПР дозволяє задавати товщину і тип що викреслюються ліній, робити складні розрізи, дзеркальні відображення об'єктів, виконувати зафарбовування кольором і штрихування .
Інструкція
1
Відкрийте САПР AutoCAD на своєму персональному комп'ютері. Для цього зробіть подвійне клацання лівою клавішею миші на іконці AutoCAD, розташованої на робочому столі, або виберіть цю програму зі списку програм в меню «Пуск».
2
Завантажте креслення, в якому потрібно зробити штрихування . Для цього в головному меню програми натисніть пункт «Файл», потім «Відкрити» та виберіть потрібний вам файл креслення. Якщо ви користуєтеся англомовною версією програми, натисніть відповідно команди File і Open.
3
Відкрийте підменю «Малювання» і у випадаючому списку виберіть пункт «Штриховка». Перед вами відкриється вікно редагування заштрихованих областей креслення. В поле «Зразок» задайте стандартну штрихування тонкими лініями під кутом 45 °, в програмі це буде зразок ANSI31. В поле «Структура» ви можете вибрати інші варіанти штрихування. Введіть в поле «Кут» необхідний кут штрихування. Стандартною кут 0 °. В поле «Масштаб» виберіть масштаб штрихування, віднісши її з розмірами заштриховуєш області.
4
Виділіть область, яку потрібно заштрихувати. Для цього у вікні редагування виберіть пункт «Додати: точки вибору" і клацніть мишкою всередині області, яка обмежується контуром з ліній креслення. Потім натисніть Enter і у вікні редагування штрихування натисніть OK. Звертайте увагу на те, що весь контур повинен потрапляти в видиму область креслення, тобто уміщатися в вікні AutoCAD, яке відкрито на вашому комп'ютері, інакше програма може видавати помилку. Крім того, контур повинен бути замкнутим. Для цього при виконанні креслення обов'язково користуйтеся прив'язками і уважно відстежуйте перетин ліній всіх типів, особливо полилиний, кіл і дуг.
5
Зверніть увагу на товщину ліній, якими виконується штрихування. Вони повинні бути тонше основних ліній видимого контуру, якими накреслена деталь або складальна одиниця. Задати товщину лінії можна в підміню «Шари». Також задайте такий колір штрихових ліній, щоб на кресленні ви могли їх відрізнити від основних ліній.