Як підняти новорічний настрій.

Свято вже зовсім близько, а ви не відчуваєте святкового збудження? Спробуйте підняти собі настрій одним із таких способів, а може і всіма одразу.
Інструкція
1
Сходіть на новорічний розпродаж. Приємне проведення часу в пошуках подарунків для рідних і близьких, велика кількість людей, стурбованих цією ж метою, радісні обличчя діток, смакую святкові ласощі - все це повинно підняти вам настрій і втягнути в передноворічні клопоти.
2
Призначте зустріч і проведіть час з другом або подругою, якого ви давно не бачили і скучили. Такі зустрічі часто будять спогади й старі мрії. А що ще робити в Новий рік, якщо не мріяти?
3
Зробіть добру справу. Якщо у вас і немає особливих очікувань від Нового року, то, напевно поруч з вами є хтось, хто хоче отримати подарунок. Станьте для нього Дідусем Морозом, який виконує мрії. Дарувати подарунки завжди приємно, особливо коли цим подарункам радіють.
4
Купіть новий фільм з різдвяною історією, а ще червоне вино і набір прянощів для створення глінтвейну. Будинки приготуйте глінтвейн, сядьте зручніше і подивіться фільм.
5
Займіться прикрасою домашнього інтер'єру. Підійдіть до цього творчо. Нехай в вашому інтер'єрі буде що-небудь незвичайне: змайструєте ялинку з підручних матеріалов.Напрімер, таку. Зробіть каркас з картону у формі конуса, обтягніть його харчовою плівкою. Обмотайте ниткою ил мотузкою, щедро змащуючи клеєм ПВА. Залишилося тільки дочекатися, коли клей висохне і зняти ялиночку з каркаса. Усередині новоспеченої ялинки розташуйте світиться гірлянду. Залишилося тільки включити і насолоджуватися новим незвичайним новорічним світильником. Уж це повинно вам підняти настрій. Адже ви доклали багато зусиль, і реалізували себе творчо. Напевно вам захочеться частіше включати цю ялинку, а вона обов'язково принесе вам силу-силенну позитивних емоцій.
6
Зробіть невластиве для Нового року блюдо. Нехай це буде не традиційний салат олів'є, який давно всім приївся, а новий салат з незвичайним поєднанням смаків. Не забудьте красиво оформити. Тоді ви в нетерпінні чекатимете новорічну ніч, щоб швидше скуштувати нове ласощі, приготоване своїми руками.