Як отримати фісташковий колір. змішання фісташкової і жовтої фарби.

Фісташковий колір - один з найбільш спокійних і водночас життєрадісних відтінків. Ось чому до нього однаково охоче звертаються модельєри одягу і дизайнери інтер'єрів. Щоб отримати фарбу фісташкового тону, необхідно мати загальне уявлення про колір ах.
Вам знадобиться
  • -зелена, жовта, бежева фарби.
Інструкція
1
Будь-який відтінок палітри визначається такими параметрами, як тон, світлість і яскравість (насиченість). Тонів всього три - по числу основних колір ов - синій, жовтий, червоний. До цих трьох груп відносяться всі інші відтінки. Світлість визначає як багато білого у відтінку (найбільш світлі прагнуть до білого, темні - до чорного). І, нарешті, контрастність означає близькість відтінку до сірого - чим більше сірої у відтінку, тим менш він виразний.
2
Таким чином для створення фісташкового - тобто бруднувато-зеленого колір а - вам знадобляться жовта, зелена, сіра, бежева фарби. Основою вашого відтінку стане зелений (з яскравого трав'яного відтінку, але і не грубуватого хакі), змішаний з охрою або умброю (не "канарковим», а більш спокійним жовтим колір ом). Одержаний тон потрібно «приглушити» за допомогою сірого і висвітлити за допомогою додавання білого або бежевого відтінку.
3
Поєднання колір ов в інтер'єрі - завдання посильне не тільки професійним дизайнерам, але і просто людям, не позбавленим смаку. Фісташковий колір - один з безпрограшних варіантів для створення інтер'єру, витриманого про однієї колір овой гамі. Для стильного монохромного оформлення наповніть кімнату з фісташковими стінами деталями оливкового, салатного, гірчичного або тютюнового колір а. Прекрасно поєднуються з фісташкові всі відтінки білого, бежевого і сіро-коричневого. Не менш оригінально виглядає контрастне поєднання фісташкового зі сливовим, чорним або бірюзовим.
Корисна порада
Експериментувати з самостійним змішанням фарб люблять не всі. Тому для створення інтер'єру можна знайти спеціальний колер, який представлений в лінійці практично будь-якого виробника.