Як зібрати саморобний трактор.

В умовах ведення присадибного господарства чи бізнесу, пов'язаного з виробництвом сільгосппродуктів, трактор може виявитися незамінним технічним засобом. Покупку нового трактор а не кожен може собі дозволити, а ось спорудити таку машину своїми руками з вживаних агрегатів цілком під силу тому, хто володіє навичками слюсарного майстерності.
Вам знадобиться
  • - металеві труби;
  • - швелер;
  • - зварювальний апарат;
  • - агрегати від старих машин;
  • - набір інструментів для роботи по металу.
Інструкція
1
Виготовлення саморобного трактор а почніть з виготовлення рами. Традиційно рама має симетричну прямокутну форму. Розміри рами виберіть, виходячи з необхідності компонування на ній основних вузлів і агрегатів трактор а: двигуна, трансмісії, підвіски. Для виготовлення рами використовуйте швелер різного розміру і металеві труби квадратного перетину. Елементи конструкції рами з'єднайте за допомогою зварювання.
2
На рамі зберіть шасі трактор а. Встановіть силову установку, трансмісію, задній і передній мости. В якості силового агрегату використовуйте, наприклад, дизельний двигун з водяним охолодженням, взятий від навантажувача-автокара. Потужність двигуна не повинна бути менше 40 к.с.
3
Розмістіть на рамі коробку передач і роздавальну коробку валу відбору потужності. Використовуйте готові агрегати, наприклад, від автомобіля ГАЗ-53. Механізм зчеплення для саморобного трактор а підійде від автомобіля ГАЗ-52. Для монтажу зчеплення зваріть новий кожух і переробіть маховик двигуна, обрізавши у маховика задню площину і Проточити додаткове центрове отвір.
4
В якості заднього моста використовуйте готовий міст від автокара болгарського виробництва. Міст жорстко прикріпіть до рами за допомогою чотирьох драбин. Частини карданного валу з'єднайте між собою за допомогою втулки на кінці однієї частини і наконечника - на іншій. Функцію амортизатора будуть виконувати пневматичні шини коліс, взятих від автомобіля підвищеної прохідності, наприклад, від ГАЗ-66.
5
Рульове управління трактор а зробіть гідравлічним. Це дозволить полегшити управління трактор ом. Недолік подібної схеми в тому, що таке управління починає працювати лише при включеному двигуні.
6
Передбачите на трактор е окрему гідравлічну систему для підключення силового циліндра навіски, яка забезпечуватиме підйом і опускання змінних сільськогосподарських знарядь. Силовий циліндр використовуйте, наприклад, від трактор а МТЗ-80.
7
водійської кабіни виготовте цільної конструкції, з великою площею скління. Передбачте, щоб бічні вікна відкривалися назовні. Двері досить зробити одну - з правого боку. Для виготовлення каркасу кабіни використовуйте труби квадратного і прямокутного перерізу, зваривши їх в єдине ціле. Під саморобним сидінням помістіть акумулятор і ящик для інструментів.
Трактор - корисна і потрібна річ не тільки для фермерського господарства, а й для пересувань по путівцях, які в масі своїй більше схожі на незорану цілину. Ось лише одна з методик по збору трактора з практично непридатних матеріалів.
Інструкція
1
Конструкція звареної рами трактора повинна бути симетрична, майже прямокутна. Зверніть увагу: всі агрегати і вузли шасі повинні розміщувати в ній раціонально. 2 передні ступені лонжеронів виготовляються з швелера №10, остання - з квадратної труби 80? 80 мм. Передня і задня ступені траверса виконані з швелерів №12 та №16 відповідно. Швелер №12 служить матеріалом і для поперечки рами.
2
подмоторной кронштейни виготовлені з швелера №8. Підлога кабіни, що виходить за межі рами, укріплений рамками з труби перетином 60? 40 мм. Приварите рамки до середніх щаблях лонжеронів з їх зовнішнього боку в тому місці, де вони зістиковано з задніми східцями.
3
Коробка передач береться від самоскида ГАЗ-53, зчеплення - від ГАЗ-52. Силовий агрегат трактора - звичайний 4-циліндровий двигун потужністю близько 40 л.с. Автор ідеї використовував двигун від болгарського автокара. Крім того, від автокара був узятий і задній міст, дуже міцно приробленою до рами. Карданний вал можна зробити тільки складовим (задня частина від автокара, передня - від ГАЗ-52). Амортизація задній частині забезпечується пневматичними шинами коліс від ГАЗ-66.
4
Щоб посадити ці колеса на ступиці від автокара, виріжте з диска середню частину з отворами для установки, а на її місце приваріть аналогічну частину від ЗІЛ-130. Передні колеса можна взяти від ГАЗ-69. Так як в даній конструкції передній міст не є ведучим, його можна зробити і самому.
5
Рульове управління краще зробити гідравлічним, яке працює тільки при включеному двигуні. Принцип його роботи приблизно такий же, як і у автокара. Щоб забезпечити його повноцінну роботу, краще всього використовувати шестерний насос НШ-10. Рульове колесо можна взяти від комбайна КСК-100А.
6
Навішування береться про трактора МТЗ-80, масляний бак зроблений з ресивера самосвальной візки від трактора Т-150. Кабіна - двомісна цільна, з широкими бічними вікнами. Її каркас можна зварити з труб квадратного і прямокутного перерізу. Двері обшивається сталевим листом в 2 мм, а дах кабіни, як і крила, зроблена з цільного сталевого листа в 3 мм. Каркас капота робиться з куточка 35? 35 мм і після обшивається сталевим профлистом в 2 мм.
7
Передні фари можна взяти від Москвича, передні і задні сигнальні ліхтарі - від ГАЗ-52 і трактора Т-150 відповідно. Всередині кабіна обшивається шумоїзоляционнимі матеріалами і шкірзамінником. Під саморобним сидінням розмістіть акумулятор СТ-90 і ящик для інструментів.