Як зняти фільм-ролик.

Фильм- ролик представляє з себе міні-презентацію, рекламний короткометражний фільм або трейлер до фільму. Всі ці форми фільмів- ролик ов - один з важливих етапів маркетингової компанії по просуванню продукту, виробництва, поліпшенню іміджу компанії або рекламі широкоекранного фільму, якому тільки належить вийти в прокат.
Інструкція
1
Навіть для короткометражки, 10-секундного ролик а чи трейлера вам знадобиться хороший сценарій. Для кіностудії чи телевізійного каналу це не проблема, оскільки там працюють спеціальні люди, які пишуть, придумують, читають чужі сценарії. Якщо ви точно знаєте, як виглядатиме ваш фильм- ролик, і у вашій голові народжуються стоять ідеї, то цілком можна обійтися без сценариста, написавши сценарій або хоча б його структуру самостійно.
2
Без режисера і знімальної групи при зйомці фільму-ролик а обійтися практично нереально. Винятком може бути хіба що стилізований під аматорське відео авторський арт- ролик, який і зняти, і зрежисирувати, і змонтувати можна самостійно за допомогою любительської відеокамери або цифрового фотоапарата з функцією відео. Саме режисер здатний забезпечити вас професійним відеооператором, акторами, монтажерами, якісним обладнанням для зйомки і подальшої обробки відео. Відштовхуватися слід виключно від бюджету.
3
Процес зйомки короткометражних фільмів ролик ов може займати від 1 дня в залежності від складності завдання. Наприклад, ви знімаєте презентаційний фільм-ролик про посівну і комбайнах. Зйомки доведеться проводити в поле з різних ракурсів, бажано в гарну сонячну погоду під час посівної чи збору врожаю. На це може піти від 1 до 7 днів. Потім йде процес відсіювання матеріалу. Вибирайте тільки кращі кадри, найбільш вдало передають вигідні позиції рекламованого товару.
4
Закадровий текст (якщо він буде) повинен відповідати картинці і вимовлятися приємним, поставленим голосом. На худий кінець, якщо ви не укладаєтеся до бюджету, після декількох тренувань запишіть свій власний голос на цифру. Майте на увазі, що для озвучування потрібен великий (не комп'ютерна) професійний мікрофон з Шумопоглотители, а ще краще - професійна студійна кімната для озвучення.
5
Ролик слід максимально наповнити усіма найкращими моментами зйомок. Кращі моменти - це яскраві, вдалі кадри, бездоганні подачі акторів, найвигідніші подс'емкі, ефектні ракурси.
6
Вдало підібрана музика, в тому числі і на задньому фоні текстової озвучення, повинна бути органічною і напруженою. Підійдуть як гарні, яскраві і вибухові композиції або саундтреки іноземних виконавців, так і музичні запам'ятовуються напевке-слогани, придумані спеціально для фільму-ролик а сценаристами. Пам'ятайте про авторське право.
7
Включіть в ролик яскраві, кричущі написи, щоб підсилити дію кадру. Інформація повинна не тільки вимовлятися, але і бути написаною на екрані. Безумовно, сильний ефект мають гіперболи - написи типу «видатний», «унікальний», «легендарний», що з'являються на екрані, тільки підвищать цінність пропозиції в очах споживачів.
8
Нарешті, не нехтуйте спецефектами і візуальними «фішками». Ви повинні врізатися своїм фільмом- ролик ом в пам'ять глядача якими доступними способами з першого разу.