Як створити відеозаставку.

Віртуальні відеозаставки допомагають зберегти працездатність монітора на довгий час. Вони являють собою якийсь відеоряд, який автоматично запускається після нетривалого часу. Як же створити відеозаставку самому?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - вихід в інтернет.
Інструкція
1
Відкрийте провідник Windows і потім введіть "C:" в адресному рядку. Клацніть правою кнопкою миші по крайній правій панелі провідника, а потім натисніть «Створити нову папку». Введіть відповідне ім'я, яке ви надалі вкажете для зображень, що будуть зберігатися в цій папці, або просто залиште за замовчуванням MyScreensaver.
2
Скопіюйте та вставте зображення з інших папок в ту, яку ви створили в попередньому кроці. Зверніть увагу, що ви також можете копіювати сюди WMV відео. ОС Windows підтримує заставку з відеорядом.
3
Клацніть по кнопці «Пуск» в системному меню, потім клацніть «Галерея» в який з'явився текстовому вікні. Операційна система відобразить містяться в ній папки, в тому числі «Фотогалерея Windows». Натисніть на цей пункт.
4
Пройдіть в меню «Файл», після виберіть пункт "Налаштування заставки». Відкриється діалогове вікно, що дозволяє вибрати або користувальницький, або вбудований контент для екрану монітора.
5
Натисніть на пункт «Фотографії» в спадному меню, а потім перейдіть в «Налаштування», розташовані безпосередньо праворуч від даних елементів. Клацніть по функції «Обзор» в діалоговому вікні, після перейдіть до папки MyScreensaver.
6
Оберіть необхідне значення в категорії Speed в списку, що з'явився. Ви можете вказати швидкість, з якою ви хочете змінювати фотографії в заставці. Існують наступні варіанти: «Повільний», «Середній» і «Швидкий». Натисніть на функцію «Випадковий порядок», якщо ви хочете, щоб система відображала зображення заставки в різному порядку.
7
Клацніть по кнопці «Зберегти», щоб підтвердити варіант, який ви обрали. «Налаштування» діалогового меню відобразить невелике вікно із зразком зробленої заставки. Натисніть на пункт «Попередній перегляд», щоб його в повноекранний режим. Натисніть клавішу Escape, щоб закінчити попередній перегляд і повернутися в «Налаштування» в діалоговому вікні.
8
Клацніть на стрілки вгору або вниз в установках для вказівки часу простоювання комп'ютера до включення заставки. Натисніть «OK» для завершення створення відеозаставки.