Як створити телефонну книгу.

Таблиці в Microsoft Excel є ідеальним способом зберігання контактної інформації. Наявність телефонної книги в Excel дозволяє легко додавати і видаляти контактну інформацію. Створення такої книги складається з двох основних процедур: додавання відповідного шпальти і введення інформації.
Вам знадобиться
  • Встановлена програма Microsoft Excel 2007.
Інструкція
1
Відкрийте Microsoft Excel 2007.
2
Додайте заголовок вгорі таблиці, щоб знати, що в ній міститься. Можливо, вам знадобиться одна телефонна книга для особистого користування, а інша для використання в роботі або бізнесі. Назва допоможе відрізнити їх один від одного. Використовуйте верхню панель інструментів, щоб виділити назву.
3
Пропустіть пару рядків для налаштування стовпців телефонної книги. Використовуйте наступні заголовки стовпців: ПІБ, адреса, місто, область, поштовий індекс, номер телефону, номер факсу та адресу електронної пошти. Введіть ці заголовки для кожного з стовпців. Набагато простіше читати і знаходити інформацію, коли окремі елементи знаходяться в окремих стовпчиках.
4
Виділіть рядок заголовків стовпців, клацнувши по номеру рядка зліва. Використовуйте інструменти на верхній панелі, щоб розмістити по центру і виділити жирним заголовки стовпців.
5
Введіть інформацію в кожному стовпці. Це може зайняти деякий час. Буде потрібно всього один раз ввести всю наявну контактну інформацію в Excel, після чого просто додавати нові контакти та оновлювати інформацію. Якщо які-небудь дані відсутні, просто залиште клітинку порожньою.
6
Відформатуйте текст в стовпці з поштовими індексами. Виділіть весь текст в стовпці (крім заголовків). Клацніть правою кнопкою миші на виділеному фрагменті і виберіть пункт «Формат ячеек». У вкладці «Число» клацніть на пункт «Додатково». Натисніть на пункт «Поштовий індекс» або «Індекс +4». Натисніть кнопку OK. Це дозволить перетворити всі індекси до єдиного формату.
7
Відформатуйте текст в стовпці з номерами телефонів. Виділіть весь текст в стовпці за винятком заголовків. Клацніть правою кнопкою миші і виберіть «Формат ячеек». У вкладці «Число» виберіть пункт «Додатково». Натисніть на пункт «Номер телефону» у розділі «Тип». Натисніть кнопку OK. Всі телефонні номери будуть відформатовані.
У багатьох людей тяга до читання є буквально непереборною силою, але, на жаль, у Бібліоманія не завжди є можливість тягати з собою улюблені твори, а електронні книги далеко не кожному по кишені. Але сьогодні з'явилася можливість носити з собою завжди і скрізь цілу бібліотеку, не докладаючи до цього додаткові кошти і зусилля. Створювати книгу будемо за допомогою програми Shasoft eBook.
Вам знадобиться
  • Отже, для створення книги на телефоні нам знадобиться сам телефон з підтримкою java, комп'ютер з встановленою програмою Microsoft Word, скачана і встановлена програма Shasoft eBook і кабель для підключення телефону до комп'ютера або Bluetooth-адаптер.
Інструкція
1
Для початку потрібно підготувати книгу у вигляді текстового документа в Word. Прослідкуйте, щоб чітко позначалися все заголовки, не було незнайомих символів і т.д. Всі картинки повинні бути завантажені в документ з комп'ютера, а не скопійовані з інтернет-браузера, інакше на екрані телефону замість зображень ви побачите гіперпосилання.
2
Після підготовки документа потрібно натиснути на кнопку Shasoft eBook в лівому верхньому кутку на панелі інструментів. Ця кнопка з'являється після установки програми Shasoft eBook, якщо її немає, то швидше за все вона відключена в налаштуваннях панелі інструментів. Для повернення кнопки на місце необхідно натиснути правою кнопкою миші на панелі інструментів і поставити галочку поруч з Shasoft eBook.
3
Далі створення java-книги відбувається за допомогою майстра, ніяких труднощів виникнути не повинно. Все інтуїтивно зрозуміло, незважаючи на те, що присутнє досить багато різноманітних опцій. Для створення посилального змісту потрібно буде кожен заголовок виділити певним стилем.
4
Після завершення всіх операцій в директорії, яку ви вказали в програмі для збереження книги, з'явиться файл * .jar. Саме його ви і повинні будете відправити на свій телефон, скориставшись зручними для вас інтерфейсами передачі даних. Коли файл виявиться на телефоні, то його потрібно встановити, як звичайну java-гру, після чого приступати до читання. На офіційному сайті програми ви зможете ознайомитися з повною довідкою за програмою, якщо раптом щось залишиться незрозумілим
5
Якщо ж ваш телефон або смартфон підтримує pdf, txt або doc файли, то книги можна заливати на телефон прямо в цих форматах, не користуючись спеціальними програмами.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що з'єднуючи телефон з комп'ютером і передаючи файли, ви ризикуєте перенести вірус на ваш пристрій, тому завжди користуйтеся антивірусом і перевіряйте передаються файли.