Як увійти в робочий ритм.

Як буває іноді важко зловити робочий ритм після свят, відпустки або навіть вихідних! Думки про роботу вганяють в тугу і зневіру, руки опускаються, і людина не думає ні про що, крім швидкого повернення додому, до улюбленого дивана і нічогонероблення.
Інструкція
1
Не беріться відразу вирішувати всі робочі питання - почніть з малого, але й не байдикував. Чи не прикривайте лінь відпускної депресією і нудьгою.
2
У робочому завзятті не перестарайтеся. Не звалювати на себе занадто багато - ніяких понаднормових в перший тиждень після свят або відпустки. Придивіться до ситуації, складіть план робіт на найближчі два тижні, розберіть пошту. Наведіть порядок на столі, якщо не встигли зробити це перед вихідними.
3
Робіть перерви в роботі кожні 20 хвилин, можна навіть робити нескладну гімнастику, якщо дозволяє робоча обстановка. В обід обов'язково виходите на вулицю - навіть кілька хвилин на свіжому повітрі будуть корисні. Краще посидіти на лавочці у сквері, ніж залишатися в офісі і займатися балаканиною з колегами.
4
До речі про балачках. Повернувшись з відпустки, особливо із заморських країн, намагайтеся не докучати колегам нескінченними розповідями про красу морських курортів - не у всіх була можливість відпочити зі смаком, ваші розповіді можуть когось дратувати.
5
Вихід з відпустки плануйте на середину тижня. Організму буде набагато простіше звикнути до нового ритм у, якщо почати працювати в четвер, проте вже з понеділка привчайте себе до робочого режиму: намагайтеся вставати раніше, обідати в один і той же час, лягати спати вчасно.
6
Після роботи обов'язково гуляйте, наприклад, виходьте з транспорту на кілька зупинок раніше і йдіть пішки до будинку. Свіже повітря заспокоїть і налаштує на спокійний сон.
7
Якщо буквально все в офісі викликає у вас роздратування, допоможіть собі народними методами. Приймайте настоянку піона або м'яти - користь буде в наявності. Не захоплюйтеся енергетиками, спиртним і кава - вибирайте природні способи стимулювання активності, наприклад, лимонник, елеутерокок або женьшень. Їжте більше яблук, нежирних сирів, горіхів і морепродуктів. Слідкуйте за станом кишечника і не переїдайте на ніч.
Зверніть увагу
Не ставтеся до роботи, як до вселенського зла - саме завдяки роботі з'являється можливість відпочивати і насолоджуватися коротким часом неробства. Не звинувачуйте час, проведений в офісі, в своїх неприємностях і проблемах. Нічого особистого - це всього лише робота.
Корисна порада
Пам'ятайте, що адаптація до робочого ритму в нормі повинна тривати не більше тижня. В іншому випадку варто звернутися до лікаря і провести обстеження.