Як вивчитися на стоматолога.

Стоматолог - затребувана і дуже популярна професія в медицині. Робота зубним лікарем зажадає від вас емоційної стійкості, посидючості, вміння зосередитися, бути націленим на надання медичної допомоги, тактовності і, звичайно, глибоких знань у цій галузі медицини.
Інструкція
1
Готуйтеся до вступу в медичний інститут ще зі школи: приділіть особливу значення вивчення біології та хімії, читайте з цих предметів додаткову літературу, беріть участь у конкурсах та предметних олімпіадах. Обов'язково отримаєте сертифікати ЄДІ з цих предметів.
2
Врахуйте, що на стоматологічному факультеті завжди великий конкурс. Вступні іспити у вузах можуть відрізнятися, але найчастіше необхідно надати сертифікати ЄДІ з хімії, російської мови, біології, фізики. Загальна сума балів ЄДІ повинна бути не нижче 220. Ця кількість балів і вище по Росії був середнім для вступу на факультети стоматології.
3
Якщо ви не змогли вступити з першого разу в інститут, не зневіряйтеся. Поступайте в медичний технікум на спеціальність «зубний технік». Після технікуму зі середньоспеціальних освітою вам набагато легше буде вступити до вузу.
4
Не розраховуйте на легкість в отриманні професії. Навчання триває 5 років. Ви отримаєте знання про нервах, структурі зубів, їх специфіці, про роботу з порожниною рота, протезуванні. Зрозумієте, що лікування зубів - це не тільки видалення або пломбування, але і ювелірне майстерність, що вимагає глибоких знань.
5
Практикуйтеся на манекенах з 2 курсу, а з 3 курсу - будете систематично проходити практику в стоматологічних поліклініках та кабінетах. Під чуйним керівництвом професіоналів ви отримаєте неоціненні навички.
6
Оберіть одне з трьох напрямків діяльності: виробничо-технологічне, організаційно-управлінське або лікувально-профілактичний.
7
Почніть шукати роботу вже на останньому курсі інституту. Беріть з місць практики рекомендаційні листи та відгуки - це допоможе вам знайти потім місце зубного лікаря в престижній поліклініці або приватному медичному центрі.
8
Підвищуйте свій професійний рівень, відвідуючи семінари та практичні заняття, курси, займайтеся самоосвітою. Пам'ятайте: чим більше досвіду і знань, що дозволяють приймати найбільш правильне рішення в підході до лікування, тим більше клієнтів.