Як накреслити редуктор.

Редуктор - це механізм, який складається з зубчастих або черв'ячних передач і служить для передачі потужності двигуна до робочого механізму. Редуктор и розрізняються по: типом передачі (зубчасті , черв'ячні, зубчато-черв'ячні); типу зубчастих коліс (циліндричні, конічні, ін.); числу ступенів (одноступінчаті, двоступінчасті і т.д.); відносного розташуванню валів в просторі (вертикальні, горизонтальні); особливостям кінематичної схеми (розгорнута співісна, з роздвоєною ступенем і т.д.)
Інструкція
1
Зазвичай, щоб накреслити редуктор, необхідно його розрахувати і спроектувати. Для цього дається найпростіша кінематична схема редуктора, його експлуатаційні умови, характер навантаження, необхідний термін служби та ін.
2
Послідовність розрахунку редуктора: Виберіть електродвигун і його кінематичний розрахунок. Розрахуйте передачі (наприклад, клиноременной) на основі формул машинобудування з одночасним геометричним розрахунком і побудовою креслення.
3
Зробіть розрахунок зубчастої передачі (розраховують зубчасті шестерні, кількість зубів, міжосьова відстань, передавальне число, модуль зачеплення). Пам'ятайте, що він також виробляється з одночасним графічним побудовою креслення.
4
Зробіть розрахунок навантаження вала редуктора, який представляє собою ступінчастий циліндр, його розміри і кількість щаблів залежать від кількості та розмірів встановлених на вал деталей. Редуктор ний вал являє собою ступеневу циліндричне тіло, кількість і розміри щаблів якого залежать від кількості та розмірів настановних на вал деталей. Проектний розрахунок ставить метою визначити орієнтовно геометричні розміри кожного ступеня вала: її діаметр і довжину. Розрахунок розмірів ступенів валів редуктора.
5
На підставі п.4 розрахуйте і спроектуйте вал редуктора, потім - діаметр і довжину кожного ступеня вала з одночасним побудовою креслення відповідно до ЕСКД.Следующім етапом розрахунку є вибір муфти для з'єднання вихідного кінця вала редуктора з валом барабана.
6
Все креслення деталей редуктора оформляються відповідно до ГОСТ. Креслення повинні точно відображати пристрій і конструкцію редуктора, їх кількість і види залежать від складності механізма.В останній час було розроблено багато комп'ютерних програм, які вважають і проектують редуктори по заданим параметрам. Це програми AutoCAD, Компас та ін.