Як прати м'які іграшки.

Прийшовши в магазин м'яких іграшок, ви купуєте дитині нового друга. Діти годують своїх улюблених ведмедів, зайців, лисичок і котів, сплять з ними. Підсумком такої безмежної любові стають різного роду плями і забруднення.
Вам знадобиться
  • Губка, щітка, шампунь, дитячий порошок.
Інструкція
1
Візьміть шампунь, розведіть його в теплій воді, потім губкою або щіткою, змоченою мильною водою, акуратно і неквапливо почистіть м'яку іграшку. Найоптимальніший варіант для іграшок, які мають приклеєні деталі - наприклад, носик, оченята, язичок, аплікації. Руками слід також стирати іграшки, наповнені тирсою або іншими неоднорідними матеріалами. Бажано, щоб м'яка іграшка не промокла наскрізь, після чого її слід висушити. Сушіть іграшку на батареї, якщо це не деформує її.
2
Прочитайте маркування іграшки, якщо її можна прати в машині, включите режим делікатного прання, для прання використовуйте щадний дитячий пральний порошок. Сушити іграшку слід в теплому приміщенні, при цьому звертайте увагу на розміри іграшки - якщо це велика м'яка іграшка, сушіть її в підвішеному стані.
3
Віддайте м'яку іграшку дитини в хімчистку, якщо вона сильно забруднена, і ви не можете відіпрати її в домашніх умовах. Даний спосіб використовуйте тільки в крайніх випадках.
Зверніть увагу
Неприпустимо використання синтетичних миючих засобів, що містять хімічні речовини, для прання дитячих м'яких іграшок.
Корисна порада
Для прання м'яких іграшок використовуйте теплу воду, в гарячій воді іграшки можуть злиняти, змінити форму.