Як відкрити формат exe.

Ехе - основне розширення програм в операційній системі Windows. Але що робити, якщо у вас, наприклад Мас, який не дозволяє відкривати файли такого типу. Вихід є. Якщо у вас процесор Intel одній з останніх версій, то можна скористатися невеликою утилітою від Apple для відкриття файлів з розширення ехе.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - Boot Camp Assistant;
  • - диск з операційною системою Windows;
  • - диск з операційною системою Мас.
Інструкція
1
Відкрийте Boot Camp Assistant. Двічі клікніть лівою кнопкою мишки по іконці запуску програми, яка розташовується в директорії Applications/Utilities/boot camp assistant. Звільніть достатньо місця на жорсткому диску, щоб встановити операційну систему Windows XP (корисна інформація: Windows XP займає близько 1,5 гб, Windows Vista - 20-40 гб, Windows 7 - 20Гб).
2
Створіть спеціальний розділ на жорсткому диску для операційної системи Windows XP. Вставте диск з цією операційною системою в ваш привід. У вікні автоматичного запуску натисніть «Почати установку». Після цього комп'ютер перезавантажиться, і почнеться установка. Після того, як комп'ютер перезавантажився, виберіть щойно створений за допомогою Boot Camp Assistant розділ. Проводьте установку саме в нього. В іншому випадку, якщо ви встановите операційну систему в звичайний розділ Мас, то всі ваші дані будуть автоматично знищені.
3
У процесі установки, вкажіть тип файлової системи, який би ви хотіли привласнити цьому розділу. У разі якщо ви встановлюєте Windows XP для того, щоб відкрити ехе файл, у вас буде вибір між FAT32 і NTFS. Форматування розділу займе деякий час, який прямим чином залежить від розміру розділу.
4
Запустіть Apple інсталятор. Після встановіть всі необхідні утиліти і драйвера. Завершіть установку операційної системи Windows, щоб мати можливість запустити ехе файл. Перезавантажте комп'ютер. Буде запущена нова система.
5
Вставте диск з операційною системою Мас. Запустіть файл установки. Погодьтеся з ліцензійною угодою і встановіть прапорець у пункті «Встановити Apple Software Update for Windows». Поки установка закінчиться, пройде деякий час. Наприкінці натисніть кнопку «Так» і перезавантажте комп'ютер. Це дозволить вам використовувати формат ехе.