Як поливати помідори.

Рідкісний город обходиться без помідорової грядки. Томати вирощуються практично всіма любителями садівничого господарства, і не дивно. Це культура, багата своїми поживними речовинами, вживання в їжу її плодів дуже корисно для здоров'я. Є чимало різних сортів помідор, але всі вони набагато краще ростуть і плодоносять, якщо дотримуватися умов вирощування і правильно поливати рослини.
Інструкція
1
Для того щоб підтримувати правильні умови вологості на грядці з помідорами, однією поливання мало. Потрібно також створити середовище, в якому вода б не випаровувалася незабаром, а вбиралася рослинами поступово. З цією метою помідорову грядку часто розташовують у теплиці або парнику.
2
Для помідорів ідеальною є вологий грунт і сухе повітря. Тому поливати рослини потрібно не зверху, а під корінь. Направляйте воду не прямо на підставу стебла, а трохи поруч, щоб не розмивати коріння. Намагайтеся, щоб бризки води не потрапляли на листя і плоди.
3
Не потрібно поливати помідори занадто часто. Найкраще - дотримуватися періодичність поливу приблизно раз в 6-7 днів. Ці рослини вміють економно витрачати воду.
4
Рідкісний полив не означає, що помідорам потрібно мало води, якраз навпаки. Води їм потрібно близько 10 л на 1 квадратний дециметр займаної землі.
5
Якщо ви вирощуєте помідори будинку, наприклад, на балконі, то поливайте їх частіше, ніж раз на тиждень. Землі у них менше, і налити туди необхідне на кілька днів кількість води не вдасться.
6
Найкращий час для поливання томатів, як і у багатьох інших рослин - це початок дня, задовго до обіду. Вода повинна бути теплою, порядку 20-25 градусів. Якщо погода стоїть холодна, воду слід додатково підігрівати, щоб її температура була приблизно 25-30 градусів.
7
Якщо на вулиці жарка погода і ви бачите, що листочки скоро почнуть подвядать, полийте помідори , навіть якщо термін поливання ще не підійшов. Рідини випаровується більше, ніж зазвичай, тому рослинам може не вистачати вологи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4y3wV_pcjcM
Корисна порада
Час від часу не забувайте рихлити ґрунт під рослинами, щоб вона краще зберігала вологу. Робити це слід приблизно раз на місяць. Але ось мульчування можна проводити і частіше, навіть після кожного поливу. Це обкладиваніе коренів помідорів перегноєм, соломою або листям. Мульчування дозволить землі утримувати вологу і не випаровувати її занадто сильно в жарку погоду.