Як розробити візитку.

Візитка - це невелика картка, на якій, як правило, пишуться контактні дані її власника і його посаду або діяльність, якою він займається. Незважаючи на гадану нечисленність відомостей, насправді візитка багато що говорить про людину. Оформлення та якість картки, організація і вибудовування даних на ній - все це дозволяє зрозуміти, скільки людина або організація проявляють уваги до свого образу в очах оточуючих.
Інструкція
1
Перш ніж розробляти візитку , складіть план інформації, яка там буде відображена. Як правило, це ім'я та прізвище людини, часто по батькові, назву організації, в якій він працює, його посаду. Іноді вказують також адресу компанії. Обов'язковою вважається наявність контактної інформації: одного або декількох телефонів, а також електронної пошти та сайту організації, якщо він є.
2
Вибирайте щільну і якісний папір для друку візиток. Якщо хтось дозволяє собі скористатися дешевою папером, то відразу стає ясно, яке його ставлення до клієнтів і партнерів. Картон високого класу трохи дорожче звичайного, але думка, яке він формує, більш значуще, ніж його вартість.
3
Використовуйте простий шрифт і спокійні кольори. Інформація на візитці повинна не читатися з працею, а навпаки, легко сприйматися з першого погляду.
4
Якщо візитка корпоративний, розумно використовувати кольори, властиві фірмовому стилю бренду або підприємства. Для особистої візитної картки простір для колориста набагато більше, але нехай це не вводить вас в спокуса: спокійні кольори створять приємне враження, а дикі і кричущі - навряд чи.
5
Іноді на візитку додають невеликий слоган або девіз. Як правило, це робиться в тих випадках, коли картка представляє не стільки людини, скільки його послуги в рамках посади чи організації.
6
Трохи оригінальності не зашкодить. Якщо ваш візитка має якийсь власний елемент, що дозволяє легко виділити її серед іншої маси, це буде перевагою. Вона запам'ятається, а це і є одна з цілей створення візитних карток.