Як зняти ніжку біля монітора.

Як трубкові, так і рідкокристалічні монітори встановлюються на стіл на спеціальних підставках. Вони дозволяють повертати і нахиляти прилад. У більшості випадків такі підставки є знімними.
Інструкція
1
Відключіть живлення комп'ютера і монітора . Від'єднайте від монітора все шнури. Якщо вони не є знімними, від'єднайте їх від відповідних роз'ємів комп'ютера і подовжувача.
2
На стіл, на якому ви збираєтеся здійснювати зняття з монітора підставки, покладіть що-небудь м'яке, але не схильне до електризації.
3
Люльковий монітор переверніть таким чином, щоб підставка виявилася вгорі. Подивіться, яким саме чином вона приєднана до його корпусу. Зазвичай для цього використовуються пази. Щоб витягнути підставку з пазів, залежно від їх конфігурації посуньте її вперед або назад, або поверніть за годинниковою стрілкою або проти неї. У деяких випадках трубкові монітори допускають експлуатацію як з підставкою, так і без такої.
4
РК-монітор поверніть задньою стінкою до себе. Слідкуйте, щоб в екран не впиралися ніякі об'єкти, навіть дуже м'які, тому що розбити його дуже легко. Навіть невелика тріщина може вивести з ладу весь індикатор. Якщо гвинти, якими кріпиться підставка, не видні, зніміть закриває їх невелику кришку. При вивертанні гвинтів не переплутайте їх з тими, якими кріпиться задня стінка монітора .
5
Знявши монітор з підставки, будьте дуже обережні, щоб не впустити його. Поставити його на стіл вертикально ви не зможете, поки не встановите назад на підставку. Тому покладіть його обов'язково екраном вгору.
6
Після зняття підставки здійсните транспортування монітора , використовуючи в якості пакувального матеріалу пінопласт. Якщо оригінальна пенопластовая тара не збереглася, виготовте нову таким чином, щоб виключити здавлювання екрану, особливо у РК-моніторів. Незважаючи на те, що така тара добре охороняє апарат від ударів, не піддавайте його таким спеціально, і тим більше не кидайте його.
7
Не намагайтеся відправляти монітор посилкою, оскільки він у цьому випадку з великою ймовірністю буде розбитий. При транспортуванні в багажнику виключайте різкі набір швидкості і гальмування за винятком екстрених ситуацій.