Як прикрасити ялинку.

Настає довгоочікуваний новорічний свято, в будинок приносять велику волохату ялина . Її потрібно встановити в підставку, подбати про те, щоб ялина стояла якомога довше, не сохла і не обсипалася, а також прикрасити. Але який же новий рік без ялинки з прикрасами? Різноманітні кульки, іграшки, мішура і гірлянди - у все це ялиночку одягають перед святом.
Вам знадобиться
  • - електричні гірлянди;
  • - ялинкові кулі та іграшки;
  • - мішура;
  • - «дощик».
Інструкція
1
Не поспішайте відразу прикрашати ялина , як тільки вона внесена в теплий будинок або квартиру. Дайте дереву кілька годин постояти в теплі, розправити гілки і освоїтися. Тоді і приступайте до прикраси.
2
Ялина прикрашають відповідно до визначеного порядку. Щоб все виглядало найкращим чином, всі кульки, дощик, мішуру і гірлянди розвішують не абияк, а в строгій последоват ялина ності.
3
У першу чергу використовуйте електричні гірлянди. Перед цим непогано все розплутати і включити гірлянду в розетку. Буває, що якась одна лампочка перегоріла, і гірлянда з последоват ялина вим з'єднанням елементів перестала працювати. Якщо так, то краще це виявити до того, як гірлянда вже висить на дереві, щоб не довелося її знімати.
4
Після гірлянд розвішують іграшки. Починати потрібно з найбільших, вішаючи їх рівномірно по всьому дереву. Слідкуйте за тим, щоб кульки не знаходились на краях гілок, інакше вони можуть зісковзнути.
5
Тепер саме час прикрасити вершину ялинки. Чи використовуєте ви зірку, яка включається в розетку і світиться, або просту фігурну насадку - стежте, щоб вона щільно сиділа і не звалилася потім з самої верхівки.
6
Після того, як всі кульки і гірлянди розвішені, ялинку прикрашають мішурою. Намагайтеся з її допомогою приховати дроти від гірлянд і мотузочки від іграшок, наскільки це можливо. Але не накручуйте мішуру навколо проводів, просто укладайте її так, щоб дроти виявилися за нею.
7
Останній штрих - розвішування дощику. Потрібно накинути його на ялинку рівномірно, щоб не вийшло, що в одному місці занадто багато блиску, а в іншому одні голі зелені гілки.
8
Якщо у вас є діти або скоро до вас прийдуть друзі з гостями, не забудьте про солодкі прикрасах. Деяка кількість цукерок у вигляді іграшок зроблять ялина набагато більш цікавою для них.
9
Ті, кому ліньки прикрашати ялинку, або на це просто не вистачає часу, можуть запросити спеціального новорічного стиліста. Він подбає про зеленій красуні. Але все ж домашню ялина кожному, напевно, приємніше прикрашати самостоят ялина але, переймаючись духом свята.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uBtmJDxF8sk