Як назвати бібліотеку. бібліотека назви.

Бібліотека, як і будь-яке інше публічне заклад, може мати унікальну назву. Цікаве, такого назва приверне до себе увагу читачів і підвищить відвідуваність бібліотеки.
Інструкція
1
Для дитячої бібліотеки можна вибрати назву, пов'язане з яким-небудь персонажем або твором, знайомим більшості маленьких читачів. Для дітей це стане додатковим стимулом відвідати цей заклад. Якщо вибір припав на перший варіант, віддайте перевагу герою, відомому своєю Цікаво і начитаністю. Наприклад, це може бути відомий персонаж Знайка з книги Носова «Пригоди Незнайка та його друзів».
2
Найчастіше бібліотеки називають на честь видатних письменників чи поетів. Ви можете вчинити аналогічно. Використовуйте в якості назви ім'я геніального класика або гідного сучасного письменника, який прославив ваше місто.
3
Якщо ви захоплені створенням власної домашньої бібліотеки, ви також можете підібрати їй ім'я. Звичайно, в основному про цю назву знатимуть тільки ваші близькі та знайомі. Але можливо цей крок налаштує їх на більш дбайливе і шанобливо ставлення до книжкового зборам. Як назва особистої бібліотеки виберіть ім'я улюбленого письменника або героя твору.
4
Нерідко різні публічні заклади називаються на честь людей, які внесли значний вклад в їх розвиток. Якщо в історії бібліотеки така людина існує, виберіть в якості назви його прізвище. Наприклад, це може бути діяч, який організував дане книгосховище або що зібрав основну частину видань.
5
Невелика бібліотека, що спеціалізується на видачі видань в особисте користування на певний проміжок часу, може носити назву, пов'язану з дбайливим ставленням до книг. Наприклад «Добрі руки».
6
Ім'я видатного діяча, який присвятив життя будь-якої науці, може послужити назвою для бібліотеки, яка збирає спеціалізовані видання, присвячені даній науковій сфері. Приміром, бібліотеку з медичною літературою можна іменувати на честь російського фізіолога Івана Михайловича Сєченова.