Як налаштувати налаштувати навігацію в телефоні.

Використання телефону як GPS навігатора дуже зручно. По-перше, немає необхідності купувати окремий навігатор, по-друге, мобільний телефон завжди під рукою. Він допоможе швидко знайти той чи інший адресу і автолюбителю, і пішоходу.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш телефон підтримує функцію GPS - навігації, працює з Java. Інакше будь-які спроби використання телефону в якості навігатора будуть абсолютно марними. Як правило, функції телефону описані в інструкції або на сайті виробника.
2
Встановіть на телефон карти, якщо вони не йдуть в стандартній комплектації пристрою. Карти можна скачати на сайтах Яндекс.Карти, Google Maps, Navifon, Mail.Maps, Navitel. Перші чотири види карт відносяться до безкоштовних додатків, тоді як Навітел - карти платні. За скачування карт стільникові оператори стягують певну суму, яку можна уточнити у свого оператора зв'язку.
3
Увімкніть на мобільному GPRS-з'єднання і зайдіть на будь-який з вищевказаних сайтів з картами. Виберіть перед скачуванням свою модель телефону і встановлену на ньому операційну систему. В іншому випадку в роботі карти можуть спостерігатися збої. Ви можете завантажити карти собі на комп'ютер, а потім встановити їх через телефон.
4
Пам'ятайте, що якщо вам цікаво стан на дорозі, наприклад, затори, то вам буде потрібно наявність з'єднання з інтернетом. Будьте готові платити за трафік. Деякі додатки з картами не вимагають виходу у всесвітню павутину, якщо власнику необхідно просто подивитися місцезнаходження будь-якого об'єкта.
5
Знайте, що телефони Nokia мають вбудовані карти. Спеціальних налаштувань дані телефони не вимагають. Досить просто вийти на відкритий простір, почекати 3-5 хвилин і почати ними користуватися. Варто відзначити, що такий же особливістю відрізняються і телефони iphone.
6
Обновляйте карти своєчасно, щоб не заплутатися в новому районі. Забудова і освоєння нових територій сьогодні йде неймовірно швидко. Крім того, нові версії карт будуть працювати швидше і ефективніше, а значить, точніше показувати розташування необхідного об'єкта.