Як встановити гру на мобільний телефон Nokia.

Сучасні телефони Nokia - це повноцінні мультимедійні пристрої, що дозволяють дивитися відеоролики, слухати улюблену музику і, звичайно ж, розважати себе різноманітними іграми. Встановити гри на телефон Nokia зовсім не складно. Для цього існує кілька варіантів, один з яких точно доведеться вам до душі.
Інструкція
1
Попросіть допомоги у своїх друзів. Якщо їх телефони належать до тієї ж модельної лінії, що і ваш, попросіть передати вам гри Бездродотове Bluetooth, або інфрачервоного порту. Врахуйте, що саму гру вони перекинути не можуть, вам потрібен тільки інсталяційний файл.
2
Завантажте гру, використовуючи браузер і Інтернет підключення на телефоні. Для пошуку підходящої для вашого телефону ігри скористайтеся спочатку комп'ютером, а тільки після цього зайдіть на певну адресу з телефону. Так ви заощадите і час і гроші на пошук потрібної гри. Скачати безкоштовно ігри на телефон Nokia можна як на офіційному сайті компанії, так і на багатьох мережевих ресурсах. Після завантаження файлу, просто запустите його, і телефон сам проведе установку програми.
3
Якщо у вашому телефоні є карта пам'яті, скористайтеся наступним варіантом. Вийміть карту з мобільного телефону і вставте її в картрідер комп'ютера. Дочекайтеся, поки комп'ютер визначить знімний диск і видасть повідомлення про появу нового пристрою. Відкрийте карту пам'яті на ПК і скопіюйте на неї всі ігри, які ви хотіли б встановити на телефон. Далі вставте карту назад у мобільний телефон, запустіть файли встановлення і насолоджуйтеся комплектом нових ігор у вашому пристрої.
4
Проведіть синхронізацію телефону з комп'ютером. Використовуйте для цього дата-кабель, який, швидше за все, додавався до телефону під час покупки. Крім цього, вам зобов'язані були дати диск з драйвером для пристрою. Встановіть необхідне програмне забезпечення, підключіть телефон за допомогою кабелю до комп'ютера і, за допомогою встановленої програми, завантажте необхідні файли в пам'ять мобільного телефону. Після цього від'єднайте телефон, перезавантажте його і встановіть гри.
5
Встановлювати додатки можете як безпосередньо в пам'ять телефону, так і на карту пам'яті. Орієнтуйтеся на наявність вільного простору, щоб установка ігор не завадила і не сповільнила роботу вашого телефону.
Скачивать інтернет-ігри за допомогою мобільно телефону, як правило, довго і дорого, тому розумніше «качати» іграшки на комп'ютер, а вже після «перекидати» в телефон. Розповімо як це зробити.
Вам знадобиться
  • Щоб встановити гру з комп'ютера на телефон, вам знадобляться спеціальні програми: P2KTools v0.7.1.9 і MidWay v2.8, які можна скачати за допомогою інтернет-ресурсів.
Інструкція
1
Спочатку працюємо з програмою P2KTools v0.7.1.9: Відкрийте програму. Перед вами повинна з'явитися панель з різними вкладками.
2
Відкриваєте вкладку «Приховані панелі». Вибираєте зі списку, що знаходиться в лівій стороні панелі «Java». Натискаєте трохи нижче на кнопку «Вважати настройки».
3
Далі ставите галочки навпроти: завантаження додатків, DNS IP-відображення, і KJava Splash screen.Нажімаете на кнопку «Завантажити настройки».
4
На рядку, розташованої вище натискайте команду «Перезавантажити».
5
Після цих процедур в телефоні на вкладці «Засоби Java» з'явиться вкладка «Завантаження Java-додатків». Після цього можна переходити до закачування ігор.
6
В меню телефону «Параметри» активуйте пункт «Завантаження Java-додатків» і зайдіть в нього. Далі підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. На дисплеї телефону повинна з'явитися напис "Зв'язок JAL активна" і після цього телефон буде готовий до завантаження ігор.
7
Далі приступайте до програми MidWay v2.8: Відкрийте програму. Перед вами повинна з'явитися панель настройки програми. Виберіть порт, на якому знаходиться ваш телефон. Його можна дізнатися в меню комп'ютера на вкладці «Модеми».
8
Далі на верхньому рядку панелі натисніть на кнопку «Відкрити файл JAD". У вікні виберіть файл загрузкі.В виплив вікні повинна з'явитися інформація про завантаження. Після чого у верхньому рядку панелі натисніть на команду "Послати JAD"
9
На дисплеї телефону з'явиться інформація про файл. Натисніть «Завантажити» за допомогою клавіші телефона.Далее повинна з'явитися напис про успішну завантаженні, після якої ви зможете запустити програму.