Як привчити дитину до няні. дитина 1 рік Як привчити до няні.

Не варто помилятися думаючи, що ваш малюк звикне до няньці за 2-3 дня. Залежно від характеру малюка, його віку і самої няні, процес може затягнутися на кілька тижнів або навіть місяців. Постарайтеся привчати чадо поступово, і тоді ви зможете уникнути щоденних сліз і істерик при розставанні з ним.
Інструкція
1
Запросіть няню до себе додому для знайомства з дитиною. Не переживайте, якщо малюк не захоче йти на контакт. Хороша няня повинна сама постаратися зацікавити підопічного грою або спілкуванням. Після 3-4 щоденних візитів няні в ваш будинок залиште дитину наодинці з нею, як би ненароком відлучившись в сусідню кімнату, і простежте за реакцією дитини. Якщо малюк не почав шукати відразу ж маму, а продовжував гратися і спілкуватися, через 1-2 дня спробуйте відлучитися в магазин на 15-20 хвилин «за хлібом». Щодня виходьте на прогулянку разом з няньці й, дитина повинна звикнути до її постійній присутності. Приблизно через тиждень відправте малюка на прогулянку разом з няньці й, а самі залишіться вдома і чекайте їх повернення.
2
Швидше за все, перший час дитина буде вередувати або навіть плакати, переживаючи через те, що мами немає поруч. Зверніть увагу на реакцію малюка під час приходу няні, небажання залишатися з нею наодинці найчастіше говорить про те, що малюк ще не готовий до довгих розлукам з мамою або ж про те, що вона до нього не дуже добре ставиться. Якщо ви сумніваєтеся в няньці , встановіть жучки або відеокамери, щоб підтвердити або спростувати свої підозри.
3
Якщо реакція на ваше недовге відсутність удома буде нормальною - дитина зовсім плакатиме або ж плакатиме недовго і швидко заспокоюватися - почніть кожен день додавайте по годині до проміжків вашої відсутності. Якщо ж дитина, поки вас немає вдома, закочує істерики і ридає, трохи сповільните процес звикання, скоротіть ненадовго тривалість ваших отлучек або ж відмовтеся від них повністю на кілька днів.
Зверніть увагу
Прислухайтеся до своєї дитини, якщо няня його не "влаштовує» і він категорично відмовляється залишатися з нею наодинці по закінченню півроку - зверніться до послуг іншої няні. Можливо, дитина і няня просто не можуть знайти спільну мову, і вона вам не підходить.
Корисна порада
Залишаючи дитину з нянею, не переживайте. Пам'ятайте, діти дуже добре відчувають стан батьків. Відчуваючи вашу тривогу, дитина починає хвилюватися і сам.