Як вилікувати біль у ногах.

Здорова людина не замислюється про свої ногах як про засіб пересування. Коли ноги здорові, то вони просто не відчуваються, але при появі набряків, ниючий біль, яка поступово стає просто нестерпною, приходить пора подбати про здоров'я. Найчастіше біль приходить несподівано і нерідко це взаємопов'язане з іншими захворюваннями.
Вам знадобиться
  • - листя лікарського каланхое;
  • - спирт.
Інструкція
1
Ноги можуть хворіти з різних причин, які є сигналом про внутрішній захворюванні організму. Цукровий діабет починається саме з болів в ногах , надлишкова маса тіла також дає на ноги біль шую навантаження. Однак найчастіше це симптоми захворювань суглобів, м'язів і зв'язок, тобто ревматичних захворювань.
2
Віковий знос суглобів, при якому ноги опухають і болять - це артроз. Він виникає у людей літнього віку, не раніше 50 років. Запалення суглобів, викликане бактеріальними захворюваннями - це артрит. Він проявляється нападами лихоманки, підвищенням температури тіла і нестерпними болями.
3
Хронічний артрит з'являється в результаті відкладення солей. Під час перебігу хвороби розростається внутрішня оболонка суглоба, знищуючи хрящ. Суглоб твердне і деформується, рухливість обмежується, а болі стають все сильнішими, поступово відбувається атрофія м'язової маси.
4
Щоб вилікувати біль в ногах необхідно в першу чергу позбутися зайвої ваги, оскільки він викликає тиск на щиколотки і коліна. Бажано влаштувати лікувальне голодування. Харчування значно впливає на стан суглобів, тому слід менше споживати солі, гострої їжі і м'яса. Раціон в біль шей ступеня повинен складатися з овочів і фруктів.
5
Плавання позитивно вплине не тільки на загальний стан організму, а й допоможе суглобам знайти здоров'я. Крім того, необхідно постійно пити чай з лікарськими травами. Чай з березовою корою і кропивою допоможе налагодити обмін речовин і підтримати нирки, чай з чебрецем і звіробоєм зніме запалення, а очистить організм від надлишку солей екстракт кульбаби і живокіст.
6
Позбутися від ниючих болів в ногах можна за допомогою настоянки з листя каланхое лікарського. Для цього потрібно в скляну або керамічну ємність покласти 5 столових ложок подрібненого листя каланхое і залити спиртом. Потім ємність накрити кришкою і поставити в темне місце на тиждень. Коли настоянка буде готова, нею потрібно натирати ноги на ніч, починаючи зі стоп. Біль стихне після 3-5 сеансів, якщо на ногах є варикозні сіточки, то зникнуть вони не раніше, ніж через пару місяців, за умови щоденного використання.
Зверніть увагу
Якщо раптом в ногах виникла ріжуча гострий біль, то цілком імовірно, що закупорився один з судин. У такому випадку слід якнайшвидше звернутися до лікаря, інакше це загрожує серйозними наслідками.
Корисна порада
При вживанні ліків за призначенням лікаря, слід забути про алкоголь, так як він має властивість посилювати побічні ефекти медичних препаратів.