Як вилікувати парадонтоз.

Пародонтоз, на жаль, зустрічається у пацієнтів досить часто. Першими симптомами його появи є набряки ясен, печіння і свербіж. Поступово оголюються шийки зубів, зуби починають похитуватися і випадати по ланцюжку. Причиною пародонтозу може бути недолік вітаміну С, погане харчування, наявність зубних каменів, запалення ясен. Наявність здорових зубів неможливо без здорових ясен.
Вам знадобиться
  • - лікувальна зубна паста;
  • - електрична зубна щітка;
  • - антибіотики.
Інструкція
1
Тривало відбуваються захворювання ясен доставляють постійні больові відчуття. Крім того, з'являється неприємний запах при диханні. Пародонтоз належить до групи дистрофічних захворювань ясен, причиною виникнення запалень є хвороботворні мікроорганізми, які знаходяться в зубному нальоті. Крім мікробного фактора, поява пародонтозу сприяє аномальний розвиток щелепи, наприклад, патологія прикусу.
2
Мікроби руйнують з'єднання між зубами і яснами, розпушують тканини і наліт починає проникати глибше, поступово затвердевая, пошкоджуючи емаль і ясна. Пухкі тканини викликають часті кровотечі.
3
Лікування пародонтозу повинно проходити комплексно. В першу чергу слід усунути запальний процес, потім нормалізувати функціонування всієї щелепи. Необхідно видалити зубні відкладення, почистити кишені.
4
Форма захворювання має кілька стадій: легка, середня, важка. Діагностику проводять за допомогою рентгена, так як таким чином можна визначити ступінь ураження кістки. Потім необхідно зробити аналіз на наявність шкідливих мікроорганізмів.
5
Для лікування ранньої стадії стоматологи рекомендують використовувати лікарські препарати на основі настойки прополісу, так як прополіс надає стимулюючу і бактерицидну дію, сприяє швидкому відновленню. Прополіс також підходить і для профілактики пародонтозу. При сильному хитанні зубів, стоматолог надягає шини, скріплені між собою.
6
Зубна паста повинна бути лікувальною, на основі трав. Також слід постійно користуватися зубною ниткою і полоскати ротову порожнину. Зубну щітку краще придбати електричну, так як тільки з її допомогою можна якісно вичистити зуби.
7
Середня та важка стадія пародонтозу не обходиться без прийому антибактеріальних препаратів, протизапальних засобів і стимуляції імунної системи.
8
Самая запущена форма лікується тільки із застосуванням хірургічного втручання, так як необхідно видалити не піддаються лікуванню уражені зуби, щоб з'явився шанс вилікувати хоча б залишилися.
Зверніть увагу
Під час лікування необхідно стежити за харчуванням і відмовитися від куріння.
Корисна порада
Не варто забувати про те, що зубну щітку необхідно періодично міняти. При пародонтозі це краще робити не рідше, ніж один раз на місяць.