Як почистити світлу взуття. Як почистити светдие туфлі.

Світла взуття привертає увагу до ваших ніг і сильно впливає на весь образ. Така взуття , втім, як і будь-яка інша, вимагає спеціального догляду. Світлий тон взуття підкреслює матеріал, з якого вона зроблена, аксесуари і якість її виконання. На ній помітніше забруднення і сліди часу. Тому слід враховувати деякі тонкощі, доглядаючи за взуття ю світлих тонів.
Вам знадобиться
  • чищення та полірування для світлої взуття, щітки, губки, серветки.
Інструкція
1
Перед кожним виходом на вулицю використовуйте спеціальні захисні засоби. Особливо важливо не забувати про це в холодні і вологі сезони. Зараз можна підібрати гарні засоби по догляду за світлої взуття ю з урахуванням матеріалу вироби. Є спеціальні водостійкі просочення і фарбувальні засоби для замші та нубуку. Зазвичай у взуттєвих магазинах пропонується широкий вибір таких засобів, і ви можете отримати консультацію продавця по догляду за вашою новою парою світлої взуття.
2
Обов'язково чистите вашу взуття після кожного використання, враховуючи матеріал. Попередню очистку від пилу і бруду шкіряної, замшевого і нубуковой взуття потрібно проводити тільки сухий тряпочной серветкою. В іншому випадку, ви тільки ввітреться бруд в шкіру. Для очищення від сильних забруднень придбайте спеціальний детергент. Це сильне пінисте засіб з легкістю видалить важко виведену бруд, не змінюючи колір і структуру шкіри.
3
Використовуйте крепові щітки, ластики для велюру і губки для догляду за взуття ю зі світлої шліфованої шкіри. Це допоможе надовго зберегти її зовнішній вигляд.
4
Надайте блиск вашої гладкою світлою взуття спеціальною щіточкою або серветкою. Зверніть увагу на засоби для полірування світлої гладкої шкіри та інших взуттєвих матеріалів.
5
Обробляйте рельєфну поверхню матеріалів вашого взуття тільки спеціальними засобами. Це стосується виробів зі шкіри рептилій і тиснення шкіри. Обов'язково користуйтеся губками для чистки таких поверхонь. Їх чистящая зона сконструйована таким чином, що дозволяє зробити чистою всю рельєфну поверхню цілком, видаляючи всю наявну бруд, не впливаючи при цьому на колір і матеріал.
6
Доглядайте за світлої плетеної взуття ю, використовуючи призначені для цього рідкі засоби. Легко проникаючи в переплетення, вони очищають будь-яке забруднення і сприяють збільшенню терміну шкарпетки.
7
Обов'язково зберігайте світлу взуття в окремій коробці, що захистить її від проникнення пилу. Вона в'їдається в пористу структуру шкіри та інших матеріалів, з яких виконана ваша взуття . Це впливає на колір і сильно псує зовнішній вигляд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WullNfWiAKk