Як побудувати ГЕС.

Гідроелектростанція являє собою величезну споруду, в якому вироблення електроенергії здійснюється з використанням водного потоку. На території нашої країни існує безліч подібних станцій. Найбільшими і відомими з них є Волзька ГЕС і Братська ГЕС .
Інструкція
1
Вироблення електрики таким способом, не рахуючи затоплення водою великих територій, є абсолютно безпечною, так як в цьому випадку виключено застосування отруйних чи токсичних речовин. Також, на відміну від теплоелектростанцій і АЕС, отримувати електроенергію вдається без побічних продуктів, таких як дим і гарь.Чтоби побудувати ГЕС самостійно, доведеться докласти багато зусиль і терпіння. Насамперед створіть дамбу з бетону та щебеню на який-небудь річці. Потім очистіть затоплюваних територію і виселите населення, якщо це необхідно.
2
Далі проведіть тестування способів вироблення електроенергії. Для будівництва виберіть високоякісні матеріали, які зможуть витримати величезний напір води, коли водосховище повністю наповнитися. Використовуйте тільки перевірені часом технології видобутку електроенергії за допомогою потоку води. Експериментувати в даному випадку недоречно, оскільки це може призвести до дуже серйозних наслідків.
3
Останнім часом з'явилася можливість створювати міні- ГЕС , в яких енергія виробляється за рахунок створення штучного виру. Щоб самостійно зробити таку ГЕС , сконструюйте на маленькій річечці спеціальну систему, за допомогою якої можна буде створити вир і виробити перші вати електроенергії. Єдиним і, мабуть, вельми відчутним недоліком таких систем є їх мала потужність, якої ледве-ледве вистачить, щоб забезпечити електрикою довколишні села. Перевагою міні ГЕС є їх екологічна безпека, так як вони практично не затоплює навколишню територію.
4
Зведення повноцінної ГЕС може зайняти від 2 до 5 років, залежно від її розміру, тому наберіться терпіння і виконуйте всі операції у відповідності з рекомендаціями професіоналів своєї справи. І тоді через певний проміжок часу ви зможете здобувати екологічно чисту та безпечну електроенергію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XiDBhuz5MlM