Як перевірити якість пластикових вікон.

Фірм, що надають послуги з установки вікон , досить багато, і вибрати одну з них нелегко. Рекомендації друзів, знайомих і сусідів дуже важливі, але і вони не дають гарантії, що вікна будуть якісні і довговічні. Перевірити якість самих вікон досить важко. Ви можете покладатися тільки на сертифікати та документацію, а також на чесність виробника.
Інструкція
1
Запитайте у продавця, чи є у нього сертифікат якості DIN ЕN ISO 9001. Такий сертифікат дає гарантію, що вікна виконані з урахуванням всіх технічних вимог.
2
Вибирайте вікна з внутрішнім армуванням. Такі вікна мають внутрішній оцинкований каркас, що робить їх більш міцними.
3
На жаль, якість вікон залежить не тільки від виробничих характеристик, а й від того, як їх встановили. Перевірте роботу монтажної бригади, перш ніж приймати роботу.
4
Уважно огляньте вікна на наявність сколів, тріщин або митних плям. Скла і місця з'єднання повинні бути очищені від захисної плівки. Встановлені рами повинні бути без перекосів і нерівностей.
5
Під вікон ники повинні бути рівними, з мінімальним ухилом. Покладіть на під вікон нік невелику кульку і подивіться, як швидко він скотиться. Чим сильніше ухил, тим швидше впаде кулька. При якісній установці кулька не повинен скочуватися.
6
Перевірте, як закривається і відкривається вікно. Якщо при відкритті або закритті виникають будь-які труднощі, і вам доводиться застосовувати фізичну силу, це означає, що при установці вікон була допущена помилка. Вікно повинне закриватися легко, без сторонніх скрипів або інших звуків.
7
Зверніть увагу на кріпильні деталі. Всі кріплення повинні бути металеві, а їх кількість повинна збігатися з тим, яке вказано в договорі або накладної. Усередині повинна бути металева багатошарова стрічка.
8
Всі щілини і стики повинні бути заповнені монтажною піною. Перевірте, чи не вчуваються чи нові вікна. Візьміть смужку тонкого паперу і потримайте її біля стиків і швів. Якщо аркуш паперу почне колихатися, це означає, що монтаж вікон проведений з помилками.
Природне бажання будь-якого замовника - придбати пластикові вікна високої якості, які буду служити тривалий час. Тому купувати профілі слід тільки в професійних компаніях з відмінними рекомендаціями та багаторічним досвідом.
Вам знадобиться
  • - Сертифікат якості;
  • - Нормативи ГОСТу;
  • - Ліцензійна дозвіл на діяльність компанії;
Інструкція
1
Якість пластикових вікон залежить від використовуваних у виробництві матеріалів, наявності сучасного технічного обладнання та практичного досвіду продавця в установці профілів. Тому не забувайте вимагати при покупці вікон сертифікат якості. Здійснюйте покупку, тільки якщо компанія надає послугу подальшого обслуговування своєї продукції.
2
Попередньо ознайомтеся ГОСТами на якість профілів, прийнятих на території Росії. Якщо пластикові вікна відповідають європейським стандартам, віддавайте перевагу продукції, яка відповідає RAL-GZ 716/1. Ці вимоги вважаються найбільш суворими щодо фізичних і механічних параметрів пластикового вікна, а також фурнітури і комплектуючих.
3
Переконатися в професійних якостях компанії можна, попросивши менеджера надати ліцензію діяльності фірми, в якій згадується відповідність якості послуг прийнятим стандартам. Віддавайте перевагу компанії, які не просто продають профілі, але і займаються їх установкою. Якщо звертатися в різні компанії для покупки і установки профілю, можна потім довго шукати винних, коли пластикове вікно вийде з ладу.
4
Огляньте всі профілі перед монтажем систем. Зверніть увагу на відсутність механічних пошкоджень, деформації поверхні як на системі, так і на склопакетах. Якісні вікна мають чіткі контури. Наявність сколів, зламів ліній, порушення загальної колірної гами служать насторожують ознаками. Обов'язково перевірте наявність всіх комплектуючих деталей: підвіконь, відливів, фурнітури.
5
Під час монтажу віконної системи перевіряйте якість роботи. Наприклад, зайва кількість монтажної піни, внесене з порушенням інструкції, згодом призведе до деформації профілю. Підвіконня та відливи можна встановлювати, після перевірки на відсутність деформації в результаті монтування системи. Перевірте функціональність всієї встановленої фурнітури, попросіть провести її регулювання в разі потреби.
Зверніть увагу
Як перевірити якість вікон до початку монтажних робіт? Металевий каркас повинен прилягати до пластика щільно, а також мати оцинкування - спеціальне захисне покриття.
Корисна порада
Товщина металевого каркаса повинна становити не менше 1,5 мм. Тільки в цьому випадку профіль не буде піддаватися деформації через різких перепадів температур і великого фізичного навантаження.