Як полагодити сенсорний екран на телефоні. Як відновити екран сенсерного телефону.

Напевно, багато власників сенсорних телефонів знайомі з проблемою пропажі чутливості екрана . Якщо віддавати пристрій на ремонт в сервісну службу для вас дорого, існує кілька способів полагодити сенсор, не вдаючись до допомоги фахівців.
Вам знадобиться
  • - маленька хрестоподібна викрутка;
  • - викрутка шестигранник;
  • - канцелярський ластик;
  • - скотч.
Інструкція
1
Очистіть робоче місце від непотрібних предметів. Візьміть невелику коробочку для складування болтиков, щоб вони не загубилися. Відокремте від телефону боковини. За допомогою шестигранної викрутки відкрутіть два болтика в низу задньої кришки і два болтика під боковинами. Також не забудьте прибрати два болтика в акумуляторному відсіку. Там, де зняли боковини, ви побачите засувки. За допомогою викрутки відокремте верхню кришку. Вимкніть роз'єм екрана і хрестоподібної викруткою відкрутіть два шурупчики, які знаходяться у верхній частині. Знайдіть у верхньому правому куті плати роз'єм для навушників. Під ним знаходиться мікрофон. Роз'єм звільніть від корпусу телефону і відокремте плату від екрана .
2
За допомогою ластику зачистите контакти шлейфа - вони повинні блищати. Далі переверніть екран і підключіть його до плати. Потім необхідно включити дану конструкцію. Скотчем на платі закріпіть акумулятор. Щоб така конструкція змогла заробити, треба зняти блокування, яка розташовується між акумулятором і СF-роз'ємом. На платі натисніть кнопку Power.
3
Поломка зазвичай полягає в тому, що не проходить контакт від шлейфу до сенсорного екрану. Щоб у цьому переконається, на область з'єднання екрана і шлейфу покладіть ластик. Натисніть на нього злегка і стилусом поводите по екрану. Якщо все працює, можна легко відремонтувати. Відріжте рівну і дуже тонку смужку гумки, близько 1 мм. Потім приклейте цю смужечку клеєм, який не відразу застигає, на місце контакту шлейфа з екраном. Якщо при складанні виявиться, що екран не відновлений, просто пересуньте ластик в відповідне місце.
4
Зберіть всі деталі в зворотному порядку. Не забувайте про мікрофон і шматочки скотчу, залишені для кріплення батареї. Іноді буває, що розбирання призводить до хард-резет, наприклад, через що сів допоміжної батареї. У такому випадку зробіть русифікацію і запустіть процес відновлення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j1DfDnlpouA
Багато користувачів стільникових телефонів викидають свої пристрої і відразу ж купують нові, якщо стикаються з поломкою їх екранів. Насправді ви можете заощадити гроші на покупку нового апарату, якщо спробуєте замінити що вийшов з ладу екран самостійно. Це не так складно, як може здатися на перший погляд.
Інструкція
1
Визначте поломку дисплея. Можливо, ви побачите спотворене зображення, або кілька пікселів виявляться битими. В даному випадку телефон слід віддати в сервісний центр. За допомогою спеціальних пристосувань фахівці швидко приведуть дисплей в належний стан. Якщо ж зображення на дисплеї повністю відсутня, зависає або не реагує на натискання (на сенсорних телефонах), то, швидше за все, в даному випадку без заміни не обійтися ніяк.
2
Натисніть кнопку живлення вашого мобільного телефону і тримайте її кілька секунд, поки він не відключиться. Покладіть телефон екраном вниз, зніміть задню кришку, а потім витягніть з відсіку акумулятор.
3
Видаліть за допомогою викрутки з хрестоподібної головкою задню панель телефону. Просто відкрутіть кріплять гвинти всередині батарейного відсіку апарату. Вийміть бічні кнопки пристрою. Тепер ви отримали доступ до його платі.
4
Від'єднайте невеликий шлейф від плати телефону. Він повинен розташовуватися або в її верхній, або в нижній частині. Вийміть плату з телефону. Ви побачите зворотний бік РК-екрану.
5
Видаліть гвинти, що кріплять РК-екран до фронтової частини корпусу телефону. Витягніть старий РК-екран з пристрою і відкладіть його вбік. Помістіть новий ЖК-екран у внутрішній відсік телефону. Закріпіть всі необхідні гвинти, підключите відповідний кабель до екрану.
6
Помістіть плату назад всередину мобільного телефону і підключіть до неї шлейф. Прикрутите всі гвинти, віддалені раніше. Встановіть задню панель пристрою і закріпіть її за допомогою шурупів.
7
Вирівняйте будь-які нерівності на задній панелі і щільно притисніть її з усіх кінців корпусу мобільного телефону. Вставте бічні кнопки. Встановіть акумулятор і задню кришку пристрою. Включіть ваш стільниковий телефон, щоб протестувати новий ЖК-екран.